Connect with us

technologia

Gboard wprowadza nowy przycisk magicznej różdżki na Androida

Published

on

Gboard jest jednym z Najlepsza klawiatura na Androida aplikacje dookoła. Ma wszystko, czego możesz chcieć od klawiatury: dokładną korektę tekstu i możliwości przewidywania słów, mnóstwo motywów, wprowadzanie głosowe, obsługę wprowadzania wielojęzycznego itp. Oprócz tych podstawowych funkcji aplikacja ma również kilka fajnych sztuczek w rękawie, aby spraw, aby pisanie było trochę przyjemniejsze i bardziej dynamiczne. Obejmują one Kuchnia z emotikonami i naklejki tekstowe. A teraz Google wypuszcza nowy przycisk magicznej różdżki, który przeniesie Twoją grę emoji na wyższy poziom.

Google wprowadza nowy przycisk magicznej różdżki w najnowszej wersji beta Gboard. Przycisk pojawia się w prawym rogu w górnym rzędzie i po naciśnięciu automatycznie wstawia odpowiednie emotikony do wiadomości. Na przykład, jeśli wpiszesz „dzień dobry” i dotkniesz przycisku magicznej różdżki, do wiadomości zostanie dodanych kilka emotikonów, w tym wschód słońca nad górą, słońce i twarz posyłająca buziaka. Jeśli naciśniesz przycisk po raz drugi, między każdym słowem zostanie wstawiony emoji.

XDA Developers WIDEO DNIA

Wybór sugerowanych emotikonów nie jest spójny we wszystkich aplikacjach. Na WhatsApp wpisanie „dzień dobry” i naciśnięcie magicznego przycisku dodało tylko dwa emotikony: słońce wschodzące nad górą i słońce wschodzące na horyzoncie. Tymczasem funkcja dodała sześć emoji (wspomnianych powyżej) na Instagramie.

Przycisk magicznej różdżki jest rzeczywiście sprytną funkcją i może zaoszczędzić Ci kłopotów z przeszukiwaniem selektora emoji i znajdowaniem odpowiedniego emoji do wstawienia do wiadomości. W naszych krótkich testach odkryliśmy, że przycisk magicznej różdżki nie pojawia się w każdej aplikacji. Wydaje się, że pojawia się tylko w aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych, co ma sens.

Przycisk Magic Wand został wprowadzony w najnowszej wersji beta Gboard. Ta funkcja nie jest jeszcze dostępna w stabilnej wersji aplikacji. Jeśli chcesz spróbować, możesz zapisać się do programu beta tutaj. Alternatywnie możesz również pobrać najnowszy pakiet APK w wersji beta APKMirror.

READ  Fallout 4 „Remastered” z ponad 200 modami to coś innego

Masz funkcję Magic Wand w Gboard? Daj nam znać w komentarzach poniżej.


O: Policja Androida

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.