Connect with us

Sport

Gary A. Schilling 1955-2023 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Gary A. Schilling 1955-2023 |  Wiadomości, sport, praca


YOUNGSTOWN – Gary A. Schilling, lat 68, zmarł we wtorek wieczorem 8 listopada 2023 r. w szpitalu St. Elizabeth Youngstown.

Gary urodził się w Youngstown 27 lutego 1955 r. jako syn George’a H. i Alice Schilling i przez całe życie mieszkał w tej okolicy.

Ukończył Liceum Polskie w 1973 roku i pracował jako konserwator w dawnym Domu Opieki Ron Joy.

Gary był członkiem Kościoła chrześcijańskiego uczniów, gdzie był bardzo aktywny. Nie mógł się doczekać biwakowania i wypraw wędkarskich z żoną. Uwielbiał gotować i pracować w ogrodzie. Był kochającym mężem swojej żony, z którą żył od 32 lat, byłej Lori Reinman, która zmarła 6 września 2022 r.

Gary był wspaniałym synem, bratem i szwagrem. Co najważniejsze, Gary był oddany swojemu kościołowi i rodzinie i będzie go bardzo brakowało.

Oprócz matki, Alice Schilling, Gary pozostawił dwóch braci, George’a J. „Skipa” Schillinga z Youngstown i Ronalda (Diane) Schillinga ze Struthers; siostra Joyce Gilbert z Leetonii; szwagierki Lynn (James) Carney z Midlothian w stanie Wirginia i Leslie (ks. Don) Baird z Canton; szwagier Grant (Ann) Reinman; oraz wiele siostrzenic, siostrzeńców, pra-siostrzenic i prawnuków.

Ojciec Gary’ego zmarł przed Gary’m.

Przyjaciele mogą dzwonić we wtorek, 21 listopada 2023 r. od 12:00 do 13:00, po czym odbędzie się nabożeństwo o 13:00 w Lane Funeral Homes, Canfield Chapel.

Rodzinę pociesza świadomość, że Gary i Lori znów są razem.

(specjalna wskazówka)

READ  „Jeden z największych mistrzów sztuk walki”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *