Connect with us

Zabawa

GameStop: Wolf of Wall Street udziela porad ludziom inwestującym w Game Retailer Business News

Published

on

Znany jako Wilk z Wall Street, mężczyzna udzielił rady inwestorom detalicznym kupującym akcje GameStop, mówiąc, że powinni „uważać”, aby nie stracić pieniędzy, gdy „sprawy idą źle”.

Jordan Belfort, były makler giełdowy, którego wspomnienia zainspirowały hollywoodzki film Leonardo Dicapriopoparła działania podjęte przez osoby, które pomogły podnieść cenę akcji sprzedawcy elektroniki o 1600% w ciągu trzech tygodni.

Te roje mniejszych inwestorów widziały swój atak w działaniach promowanych na platformach społecznościowych, takich jak Reddit, skierowanych bezpośrednio do funduszy hedgingowych i innych tytanów z Wall Street, którzy założyli się, że akcje walczącego sprzedawcy gier wideo spadną – praktyka znana jako zwarcie.

Firmy te ponoszą ogromne straty, a inni główni inwestorzy twierdzą, że są zmuszeni sprzedać inne posiadane akcje w celu pozyskania gotówki.

Belfort, który został uwięziony na 22 miesiące po przyznaniu się do oszustwa na giełdzie w 1999 roku, powiedział Sky News, że żałuje, że nie pomyślał o tym GameStop Twórz własne plany – i ostrzegaj zaangażowanych.

„To szokujące, naprawdę niesamowite i satysfakcjonujące, zobaczyć trochę bólu po stronie funduszy hedgingowych” – powiedział.

„Fundusze hedgingowe zawsze biły małych inwestorów.

“Chociaż to będzie krótkotrwałe … każdy musi być naprawdę ostrożny, ponieważ będzie to jak chwytanie spadającego noża, gdy spadnie.”

Powiedział, że podziwiając działania mniejszych inwestorów, fundusze hedgingowe ostatecznie to powstrzymają.

„Niebezpieczeństwo polega na tym, że Wall Street, a zwłaszcza fundusze hedgingowe, są ekspertami w identyfikowaniu tego, co nazywamy„ niewydolnością rynku ”- powiedział.

„To jest obecnie nieefektywność na rynku i będą starali się bardzo szybko zaradzić tej nieefektywności”.

Inwestor zamieścił na Reddit Screengrabs informację, że w pewnym momencie tego tygodnia przekształcił początkową inwestycję w wysokości 53,566 USD (39 061 GBP) w inwestycję o wartości ponad 25 milionów USD (18,2 milionów GBP).

READ  Julia Wieniawa z ekscytacją promuje WŁASNĄ MARKĘ KOSMETYCZNĄ. „To będzie cholerna bist”

Ku radości tych inwestorów – do których należy również inna grupa na platformie mediów społecznościowych TikTok – przyczynił się do tego dyskomfort osób po przegranej stronie transakcji.

Belfort porównał kroki mniejszego inwestora do systemu, w który był niesławnie zaangażowany.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać bardziej przystępny odtwarzacz wideo

Inwestor GameStop: „Chodzi o to, by zostawić to mężczyźnie”

„Znowu jest rok 1999, więc proszę wszystkich o ostrożność” – powiedział.

„Kiedy przeciętny człowiek wchodzi do środka, jest to moment, w którym faktycznie się rozbija.

„Nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie ta chwila. Oczywiście nadejdzie, ponieważ w pewnym momencie rzeczy nabiorą podstawowej wartości.

„To wspaniała okazja dla ludzi do zarabiania pieniędzy – wszyscy są znudzeni i zamknięci – ale bądź ostrożny i upewnij się, że inwestujesz tylko tyle, ile możesz stracić, aby stracić wszystko, w co jesteś, inwestując w tego typu gorące akcje.

„A jeśli zdarzy ci się zarabiać pieniądze, wycofaj pierwotną inwestycję i graj domowymi pieniędzmi. To moja rada dla wszystkich”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *