Connect with us

Zabawa

G5 Entertainment wydaje w Polsce nową grę Hidden Object Match 3 Mystery Estate

Published

on

Rozrywka G5 ogłasza wydanie nowej, darmowej gry logicznej typu „Dopasuj 3 obiekty” z ukrytymi przedmiotami, Tajemnicza posiadłośćobecnie dostępne tylko w Sklep Google Play i ograniczone do Polska. Wkrótce nastąpi stopniowe wprowadzanie na wszystkie inne kraje i platformy.

W Tajemnicza posiadłość, Katie Lockwood wraca do domu z celem odnowienia rodzinnego domu na wyspie, by odkryć intrygujące rodzinne sekrety i klątwę. W tej grze polegającej na dopasowywaniu 3 ukrytych przedmiotów gracze mogą cieszyć się łamigłówkami i tajemniczymi łamigłówkami, sprawdzając jednocześnie swoje umiejętności dekorowania wnętrz. A gdy gracze stają się mistrzami renowacji, mogą cieszyć się pięknymi scenami renowacji wyspy i wciągającą historią przyjaźni i romansu.

Jak w przypadku wszystkich nowych gier G5 Tajemnicza posiadłość posiada zintegrowaną sieć G5 Friends, która umożliwia grę ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Vlad Suglobov, dyrektor generalny, [email protected]Stefan WickstrandDyrektor Finansowy, +46 76 00 11 115

nad Rozrywka G5
G5 Rozrywka AB (Publ) (G5) opracowuje i publikuje wysokiej jakości bezpłatne gry na smartfony, tablety i komputery PC, które są przyjazne rodzinie, łatwe do nauczenia i skierowane do szerokiego grona doświadczonych i początkujących graczy . Firma dystrybuuje swoje gry za pośrednictwem Sklep G5Apple App Store, Google Play, Amazon App Store i Microsoft Store. Portfolio firmy obejmuje popularne gry, takie jak Jewels of Rome(TM), Sherlock: Hidden Match-3 Cases(TM), Jewels of the Wild West®, Hidden City®, Mahjong Journey®, The Secret Society® i Wordplay: Search Word Wyrzynarka(TM).

Poprzez swój główny podmiot G5 Rozrywka AB (wyd.), Grupa rozrywkowa G5 jest notowana w segmencie spółek o średniej kapitalizacji na głównym rynku Nasdaq w Sztokholmie pod symbolem G5EN.ST. dlasześć lat z rzędu Rozrywka G5 znalazła się na liście 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych Deloitte Szwecja.

Więcej informacji na temat Rozrywka G5 można znaleźć pod adresem: https://corporate.g5e.com

https://news.cision.com/g5-entertainment-ab/r/g5-entertainment-releases-new-hidden-object-and-match-3-game-mystery-estate-in-poland,c3567818

https://mb.cision.com/Main/10169/3567818/1580347.pdf

(c) Decyzja 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone., Źródło Komunikaty prasowe — angielski

READ  Olivia Wilde i Jason Sudeikis rozstali się. Zamierzasz zaprzyjaźnić się ze swoimi dziećmi. Nikt się tego nie spodziewał
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.