Connect with us

technologia

Funkcja zwrotu gotówki Picodi jest już dostępna w Nigerii – TechEconomy Nigeria

Published

on

Polska platforma e-commerce Picodi udostępniła dla swoich nigeryjskich użytkowników funkcję cashback, która zwraca część pieniędzy wydanych na zakupy.

Dzięki tej funkcji użytkownicy mogą odzyskać od kilku procent do kilkunastu swoich transakcji, zarówno w nigeryjskich, jak i zagranicznych sklepach i serwisach internetowych.

Picodi.com jest dostępny w Nigerii od 2015 roku. Witryna, najbardziej znana z kuponów i kodów rabatowych, od września oferuje funkcję zwrotu gotówki.

Tworząc darmowe konto i aktywując funkcję cashbacku przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu, użytkownicy mogą odzyskać od kilku do kilkunastu procent wydanych pieniędzy.

W Nigerii Cashback jest dostępny w 7 sklepach i na stronach internetowych, w tym Namecheap, GoDaddy, Vimeo i Qatar Airways.

Wysokość otrzymanego cashbacku zależy od sklepu i kategorii produktu. Zwykle jest to około 1% do 8%. Dla nowych użytkowników cashback wzrasta i wynosi 15%.

Pieniądze, które użytkownicy otrzymują z powrotem poprzez cashback, mogą zostać wypłacone na PayPal lub Binance.

Picodi został uruchomiony w Krakowie w 2010 roku. Dziś platforma jest dostępna w 44 krajach w Europie, Ameryce, Afryce i Azji. W 2015 roku teren pozyskał inwestora (Innovation Nest) z wyceną 20 mln zł (2 mld NGN).

W 2021 roku notowana na giełdzie w Sao Paulo spółka technologiczna Méliuz nabyła 51,2% udziałów w Picodi za 120 mln BRL (9 mld NGN).

Oprócz Nigerii funkcja zwrotu gotówki została jednocześnie wydana w 34 innych krajach, takich jak Kanada, USA i Wielka Brytania.

READ  Xbox Game Pass Tease zachwyca fanów w tym tygodniu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.