Connect with us

Zabawa

Francuski M6 i belgijski RTBF wśród nabywców formatu skryptów Red Arrow – TBI Vision

Published

on

Wszy matka

Red Arrow Studios International podpisało szereg europejskich umów na przeróbki czterech swoich formatów scenariuszy – Wszy matka, Danni Łowiński, gra i Einstein.

Francuski M6 ma lokalną krótką wersję. zamówiony Wszy matka, z serią 200 x 3,5 minut Indie Calt Story.

Serial został pierwotnie wyprodukowany przez Bing Film & TV dla AvroTros / NPO3 w Holandii i rozgrywa się w szkole podstawowej – mini-społeczeństwie z własnymi zasadami na placu zabaw, rywalizującymi rodzicami, dziwnymi nauczycielami i najniższym poziomem wolontariatu: sprawdzanie dzieci na wszy głowowe.

W Polsce Telewizja Polsat zleciła TFP wykonanie lokalnej adaptacji formatu dramatycznego Danni Łowiński. Niemiecka seria 65 x 60 minut została pierwotnie stworzona przez Marca Terjunga i wyprodukowana przez Markusa Brunnemanna i UFA Fiction dla Sat.1

Seria została już zaadaptowana lokalnie w Rosji, Ukrainie, Holandii i Belgii, a także jest rozwijana przez CBS w USA. Opowiada o byłej fryzjerce po studiach prawniczych, która po odrzuceniu przez każdą tradycyjną kancelarię prawną w mieście, postanawia zmienić świat swojej kancelarii w centrum handlowym.

gra Format jest teraz dostępny w pięciu różnych terytoriach. Cyrk zakończył produkcję pierwszego sezonu tureckiej adaptacji w formacie 10 x 15 minut we współpracy z Fabriką Yapim.

Entre Chien et Loup jest obecnie produkowany w wersji lokalnej dla francuskojęzycznej Belgii, która zostanie opublikowana na kanale RTBF i platformie kablowej BeTV. Format był również oferowany przez Sputnik Productions dla Holandii i Belgii oraz Boomerang TV Productions dla Hiszpanii.

Pierwotnie wyprodukowany przez Ape i Bjørn dla NRK Norway, gra (20 x 14 minut) opowiada historię Stiana – dwudziestolatki z problemami dwudziestolatków, którego życie jest nieustannie komentuje przez dwóch prezenterów sportowych.

W Czechach Sirena Film wyprodukowała pierwszy sezon niedawno uruchomionej lokalnej wersji sprawy karnej Einstein dla grupy Prima.

Oryginalna wersja została stworzona i wyprodukowana przez Zeitsprung Pictures dla niemieckiego SAT.1 i obraca się wokół Felixa, geniusza nauki i prawnuka Alberta Einsteina, który jest zmuszony współpracować z policją, aby rozwiązywać przestępstwa swoim błyskotliwym, ale ekscentrycznym umysłem.

READ  Tydzień w zdjęciach gwiazd 11-15 stycznia 2021 r. | Galeria

Tim Gerhartz, który w kwietniu został mianowany prezesem i dyrektorem zarządzającym Red Arrow Studios International, skomentował: „Ponieważ zapotrzebowanie na treści w języku lokalnym wciąż rośnie w całej Europie, widzimy, że krajowi nadawcy europejscy przyjmują formaty skryptów z udanymi osiągnięciami. swoją ofertę w tym zakresie.”

Red Arrow Studios International niedawno podpisało umowę z należącym do Disneya streamerem Hulu, w ramach którego amerykańska SVOD nabywa szereg usług rozrywkowych i współpracuje z japońską telewizją TV Asahi w zakresie rozwoju formatów rozrywkowych.

W zeszłym miesiącu firma współpracowała również z nowojorską i londyńską Playground Entertainment, aby wspólnie opracować anglojęzyczny serial obyczajowy oparty na powieściach inspektora Maigreta belgijskiego pisarza Georgesa Simenona.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.