Connect with us

Zabawa

France Télévisions jest gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów 2021 w Paryżu

Published

on

EBU i jej członek France Télévisions mają przyjemność ogłosić, że Paryż, Miasto Światła, będzie oficjalnym gospodarzem tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów (JESC).

Po zwycięstwie Valentiny jako reprezentanta Francji na JESC 2020 w Polsce – pierwszym zwycięstwie Francji w konkursie – France Télévisions zorganizuje konkurs w Seine Musicale na Ile Seguin w zachodnim Paryżu.

XIX edycja konkursu dla utalentowanych 9-14-latków odbędzie się w niedzielę 19 grudnia.

Edycja 2020 dotarła do 32 mln widzów i gościła w Warszawie polski nadawca TVP.

Hasło 19. JESC w Paryżu to „Imagine”, wybrane ze względu na echa zwycięskiej piosenki Valentiny – J’imagine – w 2020 roku, a także to, że wyobraźnia jest nieskończona, zwłaszcza dla dzieci i jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

Martin Österdahl, dyrektor wykonawczy JESC, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy, że Paryż będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Junior Eurowizji 2021. To ekscytujące móc wrócić do stolicy Francji po raz pierwszy z imprezą Eurowizji trwającą od ponad 40 lat. Zespół France Télévisions ma pasję, zaangażowanie i energię, aby stworzyć w grudniu fantastyczny pokaz, podczas którego utalentowani młodzi artyści mogą zabłysnąć i wyobrazić sobie, że zdobędą trofeum Junior Eurovision. “

Alexandra Redde-Amiel, dyrektor ds. Różnorodności i rozrywki w France Télévisions, powiedziała: „W przyszłym grudniu Francja będzie gospodarzem Eurowizji po raz pierwszy od 43 lat! Wspaniały projekt! Konkurs Piosenki Junior Eurowizji jest dla nas niesamowitym nowym wyzwaniem, aby stworzyć autentyczny program, a zwłaszcza dla mnie jako producenta wykonawczego! Konkurs Piosenki Eurowizji Juniorów reprezentuje różnorodność kulturową naszej młodej publiczności w Europie i to wiele dla mnie znaczy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić wspaniały, wyjątkowy i ambitny pokaz w Paryżu. “

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów 2021, odwiedź oficjalna strona internetowa.

READ  Blanka Lipińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Gwiazda schudła 30 kg!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *