Connect with us

Zabawa

France Télévisions jest gospodarzem Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów 2021 w Paryżu

Published

on

EBU i jej członek France Télévisions mają przyjemność ogłosić, że Paryż, Miasto Światła, będzie oficjalnym gospodarzem tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów (JESC).

Po zwycięstwie Valentiny jako reprezentanta Francji na JESC 2020 w Polsce – pierwszym zwycięstwie Francji w konkursie – France Télévisions zorganizuje konkurs w Seine Musicale na Ile Seguin w zachodnim Paryżu.

XIX edycja konkursu dla utalentowanych 9-14-latków odbędzie się w niedzielę 19 grudnia.

Edycja 2020 dotarła do 32 mln widzów i gościła w Warszawie polski nadawca TVP.

Hasło 19. JESC w Paryżu to „Imagine”, wybrane ze względu na echa zwycięskiej piosenki Valentiny – J’imagine – w 2020 roku, a także to, że wyobraźnia jest nieskończona, zwłaszcza dla dzieci i jest potrzebna bardziej niż kiedykolwiek.

Martin Österdahl, dyrektor wykonawczy JESC, powiedział: „Z przyjemnością ogłaszamy, że Paryż będzie gospodarzem Konkursu Piosenki Junior Eurowizji 2021. To ekscytujące móc wrócić do stolicy Francji po raz pierwszy z imprezą Eurowizji trwającą od ponad 40 lat. Zespół France Télévisions ma pasję, zaangażowanie i energię, aby stworzyć w grudniu fantastyczny pokaz, podczas którego utalentowani młodzi artyści mogą zabłysnąć i wyobrazić sobie, że zdobędą trofeum Junior Eurovision. „

Alexandra Redde-Amiel, dyrektor ds. Różnorodności i rozrywki w France Télévisions, powiedziała: „W przyszłym grudniu Francja będzie gospodarzem Eurowizji po raz pierwszy od 43 lat! Wspaniały projekt! Konkurs Piosenki Junior Eurowizji jest dla nas niesamowitym nowym wyzwaniem, aby stworzyć autentyczny program, a zwłaszcza dla mnie jako producenta wykonawczego! Konkurs Piosenki Eurowizji Juniorów reprezentuje różnorodność kulturową naszej młodej publiczności w Europie i to wiele dla mnie znaczy. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić wspaniały, wyjątkowy i ambitny pokaz w Paryżu. „

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat Konkursu Piosenki Eurowizji Juniorów 2021, odwiedź oficjalna strona internetowa.

READ  „Rolnik szuka żony”. Kandydat Józka

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *