Connect with us

technologia

Forum Fintech Polska-ASEAN i Pawilon Polski na Singapore Fintech Festival – Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Published

on

Forum Fintech Polska-ASEAN i Pawilon Polski na Singapore Fintech Festival – Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Jako kraj chcemy być w czołówce światowych centrów finansowych, dlatego Polska Agencja Inwestycji i Handlu wraz z PKO Bankiem Polskim i FinTech Poland współorganizuje Pawilon Narodowy na tegorocznym Singapore Fintech Festival (SFF ). Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-17 listopada 2023 r.

SFF to najważniejsze na świecie wydarzenie fintechowe, które co roku przyciąga 70 000 gości zainteresowanych kierunkami i wpływem rewolucji technologicznej w świecie finansów. Podczas Singapore Fintech Festival polskie start-upy współtworzące Pawilon Narodowy będą promować Polskę jako kraj innowacyjny i zaawansowany technologicznie.

Dzień przed rozpoczęciem SFF, 14 listopada PKO Bank Polski, PAIH, FinTech Poland, Global FinTech Institute i Singapore Business Federation organizują także wydarzenie towarzyszące pod patronatem Ambasady RP w Singapurze – Forum Fintech Polska-ASEAN. Celem forum jest promocja polskiego sektora finansowego oraz innowacyjnych rozwiązań na rynku fintech. Wydarzenie jest doskonałą okazją do budowania współpracy pomiędzy polskimi ekosystemami finansowymi a krajami Azji Południowo-Wschodniej.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w forum »

READ  Zwolniony pracownik Nintendo zgłasza się, aby podzielić się więcej szczegółami na temat zwolnienia i skargi na pracę
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *