Connect with us

technologia

Fortnite Rozdział 2: Sezon 5 dodaje Baby Yoda i Mandalorianina

Published

on

konsekwencje katastrofalne wydarzenie z super złoczyńcą Galactusem, ostatni sezon Czternaście dni jest już prawie na miejscu. Rozdział 2: Sezon 5 został nazwany „Punktem zerowym” i przedstawia łowców z różnych rzeczywistości, którzy łączą się, by walczyć z czymś, co nazywa się „Pętlą”. Co najważniejsze, jednym z tych łowców jest Mandalorianin, któremu jak zwykle towarzyszy Baby Yoda (aka Grogu).

Podczas Ostatni sezon był w całości poświęcony MarvelowiSezon 5 zawiera mnóstwo nowych oryginałów Czternaście dni Postacie, oprócz słynnych wojna gwiazd Łowca nagród. Osoby, które kupią przepustkę bojową w tym sezonie, mogą odblokować postacie takie jak starożytny wojownik i łowca science-fiction, który wygląda jak wyrwany z mangi Tsutomu Nihei. Jest też istota zwana „Mancake the Fighting Flapjack”, która bardzo czuje Czternaście dni. (To jest gra, która nam dała Obierz banana, W sumie.)

Poza postaciami pojawiają się nowe lokacje, w tym obszar dżungli i pustynia science fiction spowodowana eksplodującym Zero. To też nie byłby nowy sezon Czternaście dni Brak nowych broni: Dodatki sezonu piątego obejmują strzelbę Smoczy oddech, karabin snajperski Amban Mandaloriana i Nocny jastrząb, którego możesz użyć do ścigania przeciwników.

Oprócz tych dodatków, największą zmianą wydaje się być nowa struktura zadań. Deweloper Epic opisuje to w ten sposób:

Pomoc w rekrutacji

Twoim obowiązkiem jako łowcy jest pomóc bohaterom wyspy w ich nowej, niestabilnej rzeczywistości. Podejmuj się ich przydziałów i zleceń, dowiedz się więcej o ludziach wokół ciebie lub zatrudnij ich jako sojuszników. Nie chcesz negocjować Rzuć im wyzwanie na pojedynek i zgarnij nagrody.

Wydaj swoje wynagrodzenie

Nowe znaki akceptują tylko jeden rodzaj płatności: paski! Zdobywaj bary, wykonując zadania i zlecenia, eliminując graczy lub znajdując ukryte kryjówki na wyspie. Wydawaj zarobione sztabki na nowe egzotyczne bronie, ulepszenia, informacje, usługi i nie tylko.

Epic drażnił również „jeszcze więcej łowców spoza rzeczywistości”, sugerując, że w drodze są dodatkowe licencjonowane postacie. Mając to na uwadze, firma współpracowała ze wszystkimi, od Marvela do wojna gwiazd do DC do NFL do muzyków takich jak Travis Scott i Marshmello, ci „łowcy” mogą być prawie każdym.

READ  IPO wyczerpuje się, gdy wyprzedaż wstrząsa światowymi rynkami akcji

Aktualizacja nie jest jeszcze dostępna, ale zwykle Czternaście dni Sezon zaczyna się około godziny 3:00

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *