Fitch Boys wygrywają; Polska, dziewczyny z McDonalda awansują | Wiadomości, sport, praca

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW

¯ FITCH 49, LAKESIDE 48: ASHTABULA – Sokoły zatrzymały się przed Lakeside na ostatnie sekundy, aby wkurzyć Smoki w pojedynku pierwszej rundy Dywizji I.

Lakeside, 18 zawodnik, miał piłkę 7 sekund przed końcem, ale nie był w stanie strzelić.

Fitch, Todd Simons, prowadził wszystkich strzelców z 16 punktami. Allen Underwood poszedł za nim w wieku 12 lat, a Cam Smith w wieku 10 lat. 24. rozstawienie Sokołów, a po nim trzy, po pierwszej kwarcie, pokonało Lakeside (17-11) w drugiej klatce.

Brandon Fored i Don Parsons zdobyli po 12 punktów dla smoków.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ POLSKA 78, ZACHODNIA GEAUGA 67, OT: POLSKA – Jackie Grisdale z Polski zdominował dogrywkę po tym, jak Bulldogs wyprzedził czwartą kwartał półfinału II ligi o osiem punktów.

Polska (21: 2) zwyciężyła w dogrywce z 14: 3 przeciwko Wolverines i pokonała Marlington w sobotę o 19:00 w finale okręgowym. Bulldogs prowadzili 19:10 po kwarcie i prowadzili 51:43 w ostatniej zwrotce. Lex Hocevar z West Geauga zdobyła osiem ze swoich 14 najlepszych punktów w drużynie w czwartym meczu, a Ashlyn Drayer dodała pięć lub dziesięć punktów. Grisdale przejął nadgodziny.

Wykonała 7 z 9 rzutów wolnych i 11 z 31 swoich mocnych punktów zdobyła, aby pomóc Bulldogom się wycofać. Connie Cougras i Morgan Kluchar dali po 12 punktów dla Polski.

≤ SALEM 45, KENSTON 36: SALEM – Kwakrzy z czwartym rozstawieniem wykorzystali prowadzenie 12-3 w trzeciej kwarcie, aby wyprzedzić bombowce z szóstym rozstawieniem w półfinale Dywizji II.

Salem (15-5) zagra Perry w finale dystryktu w sobotni wieczór.

Gospodarze kwakrów do przerwy mieli tylko 22:18, ale w czwartej kwarcie doprowadzili do 34:21.

Abby Perry zdobyła 12 punktów, prowadząc Salem. Abbie Davidson i Kyla Jamison dodali po dziewięć punktów.

READ  Lokalni pomoc w Polsce | Wiadomości, sport, praca

¯ MARLINGTON 58, WEST BRANCH 53: ALLIANCE – W półfinałowym turnieju Division II Dukes z trzecim nasieniem pokonali Warriors z piątym rozstawieniem.

Marlington (19-4) pokonał West Branch (20-5) na linii rzutów wolnych 11-5 i na tym polegała różnica. Obie drużyny strzeliły 20 bramek z gry. West Branch zdobył osiem za trzy punkty, tylko o jeden więcej niż gospodarze. Na kwartałach książęta prowadzili 16-13, 29-26 i 43-37.

Jillian Pidgeon zdobyła pięć 3-punktów i 19 punktów dla Warriors. Sydney Mercer dodał dziewięć punktów, a Anna Lippiatt osiem.

¯ EAST CANTON 52, JACKSON-MILTON 44: CANTON – The Wizards wygrali mecz z Jacksonem-Miltonem w półfinale IV ligi dzięki świetnej czwartej kwarcie.

Blue Jays (15-8) odbiło się od deficytu 12-2 w pierwszej kwarcie i objęło prowadzenie dwoma punktami w czwartej kwarcie. W tym momencie East Canton (12-5) odnalazł swój rytm i pokonał Jackson-Milton (24-14) w ostatnich 8 minutach.

Isbella Kline zdobyła dziewięć z 18 meczów dla East Canton w czwartej kwarcie.

Ava Darney awansowała na Blue Jays z 12 punktami, a Kylie Wilson dodała 11.

¯ McDONALD 69, SPRINGFIELD 42: McDONALD – Molly Howard zdobyła wszystkie 22 punkty w dwóch kluczowych kwartałach, aby pomóc McDonaldowi oderwać się od Tygrysów w półfinale IV Dywizji.

Howard rozpoczął mecz z 13 punktami w pierwszej kwarcie, w tym trzema punktami za 3 punkty, gdy Blue Devils objęło prowadzenie 19-10. Springfield pozostał w grze w drugiej kwarcie, zanim Howard dostał kolejną szczelinę, tym razem zdobywając dziewięć punktów w trzeciej kwarcie. McDonald zwyciężył w trzecim meczu z Tygrysami (25: 7), aby zakończyć mecz.

Sophia Constantino dodała 13 punktów, a Brooke Lewis 11 punktów za diabły.

Jacey Mullen z Tigers przyniósł Howardowi 22 punkty za grę.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Polska chce rozwiązać organ dyscyplinarny sędziów w celu spełnienia postulatów UE