Connect with us

Zabawa

Firmy produkujące sprzęt dla niemowląt biorą sprawy w swoje ręce z powodu braku niezbędnych przedmiotów

Published

on

Problemy z łańcuchem dostaw dotykają prawie każdą branżę, ponieważ pandemia nadal powoduje spowolnienie produkcji. Zator portowy i opóźnienia w dostawach – a sprzęt dziecięcy, taki jak wózki i foteliki samochodowe, nie są wyjątkiem.

Podczas gdy większość konsumentów ma przybliżony „termin”, kiedy potrzebują artykułów dla swojego noworodka i może planować z wyprzedzeniem, wszystko może się zdarzyć, co nieoczekiwane, co sprawia, że ​​dostępność ważnych produktów jest jeszcze ważniejsza.

„Wózki, foteliki samochodowe, nie są opcjonalne. Są to produkty, których klienci dosłownie nie mogą oczekiwać, że kupią je, gdy ich potrzebują ”- powiedziała Amy Venzke, właścicielka Strolleria, sklepu ze sprzętem dziecięcym w Scottsdale w Arizonie, który jest obecny w Internecie.

Aby zminimalizować stres konsumentów, sprzedawcy detaliczni produktów dziecięcych, tacy jak Strolleria i Pish Posh Baby z Lakewood w stanie New Jersey, zachęcają swoich klientów do wczesnej edukacji i dokonywania zakupów z wyprzedzeniem tak często, jak to możliwe. Zmienili również swoją działalność, aby rozwiązać problemy związane z łańcuchem dostaw.

Pish Posh Baby przeprojektował swoją stronę internetową, aby zawierała funkcję powiadamiania o braku dostępności, dzięki czemu rodzice mogą być powiadamiani, gdy coś stanie się dostępne – i wykonuje część pracy za nich, ponieważ nie muszą ciągle wracać do strony internetowej poszukać produktu Charlie Birnbaum, COO firmy Pish Posh Baby.

Firma Pish Posh Baby pojechała również do Chin, aby bezpośrednio importować produkty, co pomogło uniknąć dodatkowych opóźnień spowodowanych koniecznością przechowywania przez producentów produktów w magazynach przed przekazaniem ich sprzedawcom.

Strolleria oferuje swoim klientom możliwość zamówienia sprzętu w przedsprzedaży. Te zamówienia w przedsprzedaży nie dotyczą wydawania nowych modeli; są one przeznaczone dla aktualnych modeli wózków i fotelików samochodowych, które są ponownie zamawiane.

„Zamiast mówić, że ten fotelik dziecięcy w ogóle nie jest dostępny, teraz oferujemy przedsprzedaż, a klienci kupują produkty z szacowaną przyszłą datą wysyłki” – powiedział Venzke dla NBC News. „Nie wierzymy, że klienci chcą być w sytuacji niepewności”.

READ  Niemcy, Polska i Szwecja potępiają deportację dyplomatów przez Rosję z powodu protestów, Navalny, World News

Twoja firma uważnie monitoruje globalne łańcuchy dostaw i jest bardziej proaktywna w przewidywaniu dostępności i zakupów na podstawie raportów o zapasach marek. Strolleria uzupełniła również swoje zapasy, aby przygotować się na przyszłe zamówienia zaległe i zamówić sprzęt na następne trzy do czterech miesięcy zamiast tylko na następny miesiąc.

Ale nadal są problemy.

„Inwentarz będzie w porządku, a wtedy podstawowe przedmioty nie będą dostępne” – powiedział Birnbaum. „To będzie nie tylko dodatek, ale rdzeń marki”.

Birnbaum powiedział, że chociaż niektóre firmy przestały produkować niektóre produkty, aby skoncentrować się na swoich kluczowych ofertach, wciąż zdarzają się sytuacje, w których produkt sezonowy, taki jak wózek podróżny, będzie niedostępny tak długo, że przegapi zamierzony sezon. Wychodzi z założenia, że ​​problemy, z jakimi klienci borykają się latem, szukając wózków podróżnych, powtórzą się tej zimy z śpiworami do wózka.

Produkty, których obecnie brakuje, obejmują wózek BabyZen Yoyo i wózek Doona, który składa się w foteliku samochodowym, powiedział Birnbaum. Niektórzy klienci korzystają z mediów społecznościowych, aby śledzić najrzadsze przedmioty.

Wózków czy fotelików nie brakuje jak w przeszłości pandemii pieluch czy papieru toaletowego, ale sprzęt dla niemowląt jest wyjątkowy, bo może być zakupem emocjonalnym. Wiele z tych produktów ma wartość dodaną dla konsumentów, ponieważ są one niezbędne dla bezpieczeństwa i życia dziecka – a marki z lepszymi ocenami bezpieczeństwa są bardziej pożądane niż inne.

„Całe doświadczenie związane z oczekiwaniem dziecka jest przytłaczające” – powiedział Venzke. „[Parents] Poświęć wiele godzin na poszukiwania idealnego wózka i połóż na nim serce, aby stał się bardzo stresujący i rozczarowujący, gdy nie jest dostępny. ”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.