Connect with us

technologia

Filmy z rozpakowywania Pixela 5 oferują wrażenia z telefonów Google

Published

on

Chociaż Pixel 5 i Pixel 4a 5G mają trafić na rynek dopiero pod koniec tego miesiąca, Google zaczął wysyłać swoje nowe telefony do recenzentów, którzy mogli udostępniać filmy z procesu rozpakowywania wraz z pierwszymi wrażeniami.

Dziś Google Pixel 5 jest dostępny w fantastycznym zestawie all-in-one, który obejmuje Pixel 5, oficjalne etui z tkaniny i całą gamę prawdziwych bezprzewodowych Google Pixel Buds. W szczególności wszystkie te produkty wydają się znajdować w specjalnych opakowaniach, których możemy nie widzieć w sklepach detalicznych.

Według każdego recenzenta Google umożliwił im zaprezentowanie procesu rozpakowywania Pixela 5 i wszystkiego, co znajduje się w pudełku. Dodatkowo możemy uzyskać pierwsze wrażenia z telefonu każdego recenzenta, chociaż nie możemy uzyskać głębszych opinii, dopóki premiera nie będzie bliżej.

Po pierwsze, mamy Tech Spurt, który pokazuje całkowite rozpakowanie Just Black Pixel 5 i przedstawia krótką wycieczkę po najważniejszych cechach Pixela 5 i niektórych nowszych funkcjach Androida 11.

Następnie mamy The Tech Chap, który najwyraźniej ma najbardziej negatywne pierwsze wrażenie na temat Pixela 5, opisując teksturę tyłu jako „karton z recyklingu”, a Sorta Sage jako „najbardziej ekscytujący kolorowy smartfon, jaki widziałem od jakiegoś czasu”. ”

Tymczasem BeginnersTech pokazuje możliwości odwrotnego ładowania bezprzewodowego Pixel 5, które służą do ładowania wielu Pixel Buds. Zauważamy również, że tylna kamera Pixela 5 nie wystaje tak daleko, że telefon bardzo się kołysze na płaskiej powierzchni.

I chociaż większość zwróciła uwagę na flagowy Pixel 5, oczywiście niektórzy recenzenci otrzymują również tańszy Pixel 4a 5G. SuperSaf otrzymał oba telefony i był w stanie udostępniać pełne, jednoczesne unboxingi Pixela 5 i Pixela 4a 5G.

Ostatni ludzie o godz Policja Androida podzielił się zdjęciami i wrażeniami dotyczącymi rozmiaru, wyglądu i sposobu działania Pixela 4a 5G.

Większy telefon jest równie wygodny do trzymania, jak mniejszy Pixel 4a i łatwiej go podnieść, niż myślałem. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że jest nieco mniejszy niż zwykłe warianty telefonów „XL” lub „Plus”. Obok siebie takie telefony Samsung Galaxy S10 + i Pixel 4 XL są znacznie większe, chociaż Pixel 4a 5G ma ekran, który jest prawie tej samej wielkości.

– Ryne Hager, Android Police

Mam nadzieję, że te unboxingi i pierwsze wrażenia zaostrzą apetyt na Pixela 5, zanim pojawi się on później w tym miesiącu – 15 października w większości krajów i regionów 29 października w Stanach Zjednoczonych.

Więcej o Google Pixel:

FTC: Używamy automatycznie generujących dochody linków afiliacyjnych. Więcej.


Więcej informacji można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

READ  JerryRigEverything's OnePlus 8T ujawnia mnóstwo dwóch baterii i pasty termicznej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *