Connect with us

Zabawa

Film Mode zgłasza silną reakcję na „The Devil Conspiracy”, „Dominique”, „Outrage” (ekskluzywnie) | Aktualności

Published

on

Film Mode zgłasza silną reakcję na „The Devil Conspiracy”, „Dominique”, „Outrage” (ekskluzywnie) |  Aktualności

Film Mode Entertainment ogłosiło serię ofert na thrillery o zjawiskach nadprzyrodzonych w AFM Spisek diabłaThriller działania Dominiki thrillery o zemście oburzenie w serii transakcji zrealizowanych od czasu Cannes.

Natana Frankowskiego Spisek diabła W filmie występują Alice Orr-Ewing, Joe Doyle, Peter Mensah i Joe Anderson w historii satanistycznego kultu, który kradnie Całun Turyński.

Umowy zostały podpisane na Bliskim Wschodzie (Eagle Films Middle East), Australii/Nowej Zelandii (Eagle Entertainment), Wielkiej Brytanii (Amcomri Productions), Skandynawii (NonStop), Korei Południowej (Lumix Media Contents Group) i Niemczech (Palatin Media Film i telewizja) oraz Ameryce Łacińskiej (Plus Films za pośrednictwem A2 Films). Firma Third Day Productions wypuściła film w USA na początku tego roku.

Prawa nabyto także w krajach Beneluksu (Premiere TV Distribution), Francji (First International Production), Hiszpanii (Disivia Red), Japonii (Aya Pro), Tajwanie (Creative Century Entertainment), Malezji (Feather Entertainment), Filipinach (Pioneer Films ) i Filipiny (Pioneer Films). Indie (VR Films and Studios), Polska (Media4Fun), Argentyna, Paragwaj, Urugwaj, Boliwia, Ekwador, Peru, Ameryka Środkowa, Chile, Kolumbia i Wenezuela (Delta Films) oraz Bangladesz (Jamuna Group).

Thriller zemsty Mathieu Bonzona oburzenie rozgrywa się podczas ekskluzywnego przyjęcia w zamku dla osobistości z międzynarodowych mediów i polityków, podczas którego pokorna matka skrywa tajemniczy plan. W rolach głównych występują Julie Gayet, Adelaide Kane i Jay O. Sanders.

Film debiutuje w tym roku na rynku AFM i był sprzedawany na Bliskim Wschodzie (Eagle Films Middle East), Indiach (Viswass Films), Polsce (Media4Fun), Ameryce Łacińskiej (Encripta) i Wietnamie (Fafilm Ho Chi Minh City Joint Stock Stock). Company) i HBO Europe dla płatnej telewizji w Europie Wschodniej.

W środę (1 listopada) prezes Trybu Filmowego Clay Epstein udostępnił materiał filmowy z ukończonego thrillera akcji wyprodukowanego przez Green Dog Films/Agora Entertainment i Reigning Entertainment. Dominik Reżyseria: Michael S. Ojeda z Oksaną Orlan (Rosyjska panna młoda) jako ukraiński najemnik.

READ  Adam Driver oszałamia publiczność pytań i odpowiedzi bez ogródek odpowiadając na „niegrzeczne” pytania

Prawa znajdują się na Bliskim Wschodzie (Eagle Films Middle East), w Niemczech (Busch Media Group), w krajach Beneluksu (dystrybucja Premier TV), w Korei Południowej (scena i dźwięk), w Europie Środkowo-Wschodniej (dystrybucja filmów Daro) oraz w Indiach (filmy i studia VR). ), Japonii (Aya Pro) i liniach lotniczych (Ricochet Digital Media).

W środę Epstein pokaże także materiał filmowy z Heidi Weitzer Moja komedia rozwodowa Z Rumerem Willisem i Desiree Staples w rolach głównych to historia kobiety, która zaprasza swoich najlepszych przyjaciół na wycieczkę i daje im po 20 000 dolarów, aby zapobiec kradzieży jej oszczędności przez przyszłego byłego.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *