Connect with us

Zabawa

Film Letitii Wright-Tamary Lawrance „Silent Twins” nabyty od Focus – Deadline

Published

on

Focus Features uzyskał światowe prawa do funkcji Ciche bliźniaki, co oznacza anglojęzyczny debiut reżyserki Agnieszki Smoczyńskiej (Przynęta).

Aktor Letitia Wright (Czarna pantera) i Tamara Lawrance (Długa piosenka) zatytułowany The Twin Sisters, film oparty na nawiedzonej, prawdziwej historii June i Jennifer Gibbons, bliźniaczek z jedynej czarnej rodziny w małym miasteczku w Walii w latach 70. i 80. Para czuje się odizolowana od tej niepożądanej społeczności i zwraca się do wewnątrz. Odmawia komunikowania się z nikim poza sobą i wycofuje się do własnego fantastycznego świata artystycznych inspiracji i młodzieńczych pragnień. Po wandalizmie zainspirowanym przez amerykańskiego chłopca, którego oboje idolizują, dziewczęta, teraz nastolatki, zostają bezceremonialnie skazane na Broadmoor, niesławną brytyjską klinikę zdrowia psychicznego, gdzie będą miały wybór oddzielenia się i przeżycia lub mieszkania razem na śmierć.

Focus Features szyje światowe prawa do dramatu z epoki „Mrs Harris jedzie do Paryża” z Lesley Manville i Isabelle Huppert

Pic został napisany przez Andreę Seigel i jest oparty na książce Ciche bliźniaki przez Marjorie Wallace. Focus jest dystrybuowany w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie Universal Pictures International.

Niedawno zapakowany w Polsce film wyprodukują Madants Klaudia Smieja-Rostworowska, Ewa Puszczyńska z Extreme Emotions, Ben Pugh z 42, Joshua Horsfield, Anita Gou z Kindred Spirit, Alicia van Couvering i Letitia Wright. Film został ufundowany przez Kindred Spirit, a współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, moderatora Inwestycje i Cofiloisir. 30WEST zorganizował finansowanie i reprezentował prawa USA z ICM Partners i UTA Niezależnie.

Producentami wykonawczymi są Tamara Lawrance; Katie Anderson, Jake Carter i Trevor Groth z 30WEST; Andrea Seigel; Charlie Morrison; i Marjorie Wallace.

Focus Features Prezes ds. Produkcji i przejęć Kiska Higgs powiedziała: „Aga to oszałamiająca wizualnie i fantastycznie wrażliwa twórczyni filmowa, która traktuje surowo osądzone bliźniaki jak zwykłe dziewczyny z niezwykłymi fantazjami. Stworzyła dla swoich gwiazd świetlisty, magiczny świat, w którym zgłębiają tematy miłości, tęsknoty, tożsamości i tego, co naprawdę oznacza mieć „drugą połowę”. ”

Simon Goldberg i Razwana Akram z SMB, Brian Kilb z Eisner i Tomasz Przybecki negocjowali umowę z Focus Features.

READ  Horoskop dzienny - sobota 26 września [Baran, Byk, Bli¼niêta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Kozioro¿ec, Wodnik, Ryby]
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *