Connect with us

Zabawa

Eurowizja ma nadzieję na kwarantannę po rozpoznaniu Covid

Published

on

Wkład Polski i Islandii do Konkursu Piosenki Eurowizji musiał zostać wczoraj poddany kwarantannie po tym, jak członkowie delegacji uzyskali pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Polski wokalista Rafał Brzozowski i islandzka grupa Daoi og Gagnamagnio nie wzięli udziału w ceremonii otwarcia wczoraj wieczorem przed finałem 22 maja w Rotterdamie w Holandii. W ramach środków ostrożności delegacje z Rumunii i Malty nie wzięły udziału w wydarzeniu „Turkusowy dywan”, ponieważ przebywały w tym samym hotelu, co grupy zakażone. Wszyscy śpiewacy i ich delegacje podlegają surowym zasadom, w tym sprawdzaniu koronawirusa co 48 godzin.

Każdy kraj nagrał wcześniej wiadomość wideo, którą można odtworzyć w przypadku pozytywnego wyniku testu podczas ceremonii otwarcia.

Członek polskiego zespołu w sobotę wypadł pozytywnie, a Islandczyk – pozytywny wczoraj. Jest rzeczą oczywistą, że żaden z sześciu członków Daoi og Gagnamagnio nie uzyskał pozytywnego wyniku.

Islandzka grupa, moderowana przez piosenkarza Daoi Freyr, jest powszechnie uważana za faworyta do wygrania tegorocznego wydarzenia w Rotterdamie z dziwaczną piosenką dziesięć lat.

Urodzony w Reykjaviku muzyk i jego zespół Gagnamagnid mieli rywalizować z torem tanecznym w Rotterdamie w maju 2020 roku. Pomyśl o rzeczach, ale jego nadzieje zostały zniweczone przez pandemię koronawirusa.

Jednak piosenka zyskała później na znaczeniu w mediach społecznościowych, zyskując sławnych fanów, w tym Jamesa Cordena, Jennifer Garner, Russella Crowe’a i P! Nk.

Jego profil nadal się rozwijał wraz z wydaniem Netflix Konkurs Piosenki Eurowizji: The Story of Fire Saga, w którym Will Ferrell i Rachel McAdams wystąpili jako para islandzkich piosenkarzy.

Na konkursie 2019 Holandia wygrała z Duncanem Laurence’em arkada.

W wczorajszym oświadczeniu Europejskiej Unii Nadawców stwierdzono: „Podczas rutynowego testu, członek delegacji islandzkiej, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność Covid-19. Zgodnie z naszym rygorystycznym protokołem bezpieczeństwa i higieny, osoba ta jest teraz odizolowana, a jako środek zapobiegawczy, pozostali członkowie jej delegacji zostaną również poddani testowi PCR i samoizolacji. ”

READ  „Sanatorium der Liebe”: Zamiast pierścionka zaręczynowego Iwona otrzymała cenny prezent
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *