Connect with us

Świat

Elon Musk rozmawiał z Kanye Westem o jego antysemickim tweecie

Published

on

Elon Musk rozmawiał z Kanye Westem o jego antysemickim tweecie

Elona Muska wydaje się być przekonany o wczesnym przejęciu Świergot i wydaje się być zajęty kwestiami związanymi z jego nadchodzącą siecią społecznościową.

piżmo jest znany z tego, że przyjaźni się z innym miliarderem Kanye Westnajbogatszy człowiek na świecie skorzystał z okazji do rozmowy kanye o jego antysemickim tweecie, który zdjął go z Twittera w niedzielę, pisząc: „Jestem dziś trochę zmęczony, ale kiedy się obudzę, umrę o trzeciej na ŻYDOWSKICH LUDZIACH”.

„Zabawne jest to, że tak naprawdę nie mogę być antysemitą, ponieważ czarni są w rzeczywistości Żydami, ty też bawiłeś się ze mną i próbowałeś oczernić każdego, kto sprzeciwia się twojemu programowi” – ​​napisał Ye.

Elon Musk napisał na Twitterze o Kanye West

Zeszłej nocy potentat technologiczny opublikował na swoim Świergot Karma, z którą rozmawiał Kanye West i wyraził zaniepokojenie swoim tweetem i stwierdził, że wziął go sobie do serca.

To nie był pierwszy zakaz korzystania przez Kanye z platformy mediów społecznościowych za wypowiedzi antyżydowskie, opublikował wątek z tekstem iMessage Sean Combsktórego oskarżył o kontrolowanie przez społeczność żydowską.

Kanye West zaproszony do Muzeum Holokaustu po antysemickim tweecie

Po jego antysemickim tweecie Kanye West został zaproszony przez Muzeum Holokaustu LA W ten sposób był w stanie zrozumieć, jak ważne są słowa i jakie konsekwencje mają słowa, ponieważ był w stanie rozpętać i podżegać do straszliwej przemocy i ludobójstwa.

READ  Australia nie ulegnie chińskim żądaniom wznowienia rozmów - minister spraw zagranicznych
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *