Connect with us

Zabawa

„Elif”, odcinek 857. Trikowa rana. Hümeyr daje się oszukać [streszczenie online, emisja – 16.11.20]

Published

on

„Elif” to bardzo popularny w Polsce turecki serial produkcyjny. Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 857. Emisja 857. odcinka serialu „Elif” odbędzie się w poniedziałek 16 listopada o godzinie 14:00 w TVP 1.

Flash: Szczepionka jest coraz bliżej

W poprzednim odcinku serialu „Elif” Vildan jest nieustannie zły na Elif. Alev nadal nie wydaje się świecić przed Şafakiem. Wydaje się, że Leman postrzega dziewczynę jako odpowiednią synową. Wszyscy są teraz zadowoleni z przebiegu sesji zdjęciowej. Tarik nie może znieść ciągłych pochwał dziewczyny. Hümeyra jest przekonana, że ​​dziwne zachowanie jej męża ma związek z jego romansem. Tarik przypadkowo zostawia telefon w domu, Rana dowiaduje się o tym i decyduje się z niego skorzystać.

Wyglądali cudownie! Zobacz zdjęcia wesel ze sportami gwiazd

„Elif”, odcinek 857 – podsumowanie online [emisja 16.11.2020]

Humeyra odbiera telefon Tarika od Vildana. Chce sprawdzić wiadomości tekstowe i połączenia oraz próbuje je odblokować. Następnie, na prośbę numeru Rany Tarik, dzwoni Cem i twierdzi, że jest pracownikiem hotelu, w którym Tarik wynajął pokój dwuosobowy. Według niego Tarik był tam ze swoją kochanką. Zdesperowana Humeyra prosi Ranę o pocieszenie i ze łzami w oczach opowiada jej o swoich podejrzeniach. Rana wykorzystuje tę sytuację i przekonuje Humeyrę, że jedynym sposobem na poznanie prawdy jest chłodne traktowanie męża. Jülide nie może zapomnieć słów Lemana. Postanawia otwarcie rozmawiać z Tülay

Elif – kiedy i gdzie zobaczyć?

Serial „Elif” emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP1. Powtórki każdego odcinka „Elif” będzie można zobaczyć również w TVP 1 następnego dnia o godzinie 6:00. Fani tureckiego serialu mają również okazję obejrzeć serial „Elif” w sieci. Jest dostępny na stronie vod.tvp.pl.

Turecki serial „Elif” po raz pierwszy pojawił się 8 maja 2017 roku w TVP 1. Premiera w Turcji odbyła się trzy lata wcześniej. Odcinki „Elif” w Polsce trwają od 30 do 35 minut, a turecki kanał telewizyjny Kanal 7 emituje godzinne odcinki.

Wideo

READ  Ida Nowakowska i Tomasz Wolny na całe życie! „Nie możesz go zlikwidować, bo chcesz”. „Uwielbiam więzi z chromosomem miłości!”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *