Connect with us

Zabawa

„Elif” – odcinek 844. Cem próbuje dyskutować z Ranie [streszczenie, emisja – 27.10.2020 r.]

Published

on

„Elif” to bardzo popularny w Polsce turecki serial produkcyjny. Sprawdź, co wydarzy się w odcinku 844. Emisja 844. odcinka serialu „Elif” odbędzie się 27 października o godz. 14:00 w TVP 1.

Najlepszy turecki serial – zobacz ranking w filmie.

Odcinek 844 „Elif” online

Kerem udaje się przekonać Hümeyrę do swoich argumentów. Süreyya zauważa dziwny nastrój Kerem. Kiedy dowiaduje się od niego, co to powoduje, próbuje go przekonać, by nie rezygnował ze swojego wymarzonego projektu. Rana dowiaduje się również o prośbie Humeyry. Cieszy się, że wszystko idzie zgodnie z planem. Cem bezskutecznie próbuje wytłumaczyć Ranie, że to nie miłość do Tarika ją napędza, ale gniew i że powinna zakończyć grę.

„Elif” – co jeszcze wydarzy się w odcinku 844?

Sprawdź też

Elif – kiedy i gdzie zobaczyć?

Serial „Elif” emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w TVP1. Powtórzenia każdego odcinka „Elif” będzie można zobaczyć również w TVP 1 następnego dnia o 6:10. Fani tureckiego serialu mają również okazję obejrzeć serial „Elif” w sieci. Jest dostępny na stronie vod.tvp.pl.

Turecki serial „Elif” po raz pierwszy pojawił się w TVP 1 8 maja 2017 r. Premiera w Turcji odbyła się trzy lata wcześniej. Odcinki „Elif” w Polsce trwają od 30 do 35 minut, a turecki kanał telewizyjny Kanal 7 emituje godzinne odcinki.

Wideo

READ  Amy Maghera występuje w „Skater Girl” Netflixa – Flaunt Magazine
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *