Connect with us

Sport

Ed Rabasco Jr., kandydat na prokuratora okręgowego

Published

on

Ed Rabasco Jr., kandydat na prokuratora okręgowego

Ed Rabasco Jr. zdjęcie przesłane

przynależność partyjna: demokrata

Aktualna pozycja: Jestem specjalistą w zakresie sporów sądowych, w tym prawa karnego. Prowadzę praktykę prawa prywatnego w Lewiston.

lat w praktyce: 35 w Lewistonie.

Edukacja: Edwarda Małego Liceum; Boston College (licencjat) i University of Maine School of Law.

Dane osobowe (hobby itp.): Służę w mojej lokalnej radzie szkolnej od 12 lat. Od 15 lat pełnię funkcję moderatora miasta na Polskę. Jestem byłym przewodniczącym Rady Planowania Lewiston. Byłem trenerem sportu młodzieżowego przez 25 lat. Wcześniej w zarządzie New Beginnings w Lewiston. Jestem zapalonym biegaczem, który od ponad 20 lat brał udział w setkach wyścigów i brał udział w wielu triathlonach.

Stan cywilny: ojciec dwojga dzieci. dziadek dwojga. Większość życia mieszkam w hrabstwie Androscoggin. Mieszkam w Polsce z moją długoletnią partnerką Shanną, która jest właścicielką lokalnej małej firmy.

Jaki byłby twój najwyższy priorytet jako prokurator okręgowy, gdyby został wybrany?

1. Nowe sposoby przerwania cyklu przemocy w rodzinie dzięki programom interwencyjnym. Liczba przypadków przemocy domowej pozostała niezmieniona w ciągu 35 lat mojej praktyki. Przekazywanie ocalałym spójnego komunikatu, że sprawca jest winny. 2. Szybciej przenieś wszystkich przestępców do rzeczywistego leczenia zażywania substancji psychoaktywnych. Wielu klientów ma 10-20 przekonań, kiedy do mnie przychodzą. Prawie wszyscy są uzależnieni. Więzienne drzwi obrotowe są bardzo drogie. 3. Uwzględnienie podatnika w decyzjach politycznych. Nowe więzienia o wartości 125 milionów dolarów nie są obowiązkiem podatników. 4. Reforma kaucji: Przestępcy nieletni przebywają w więzieniu na ogromny koszt podatników.

Czy poparłbyś odrzucenie wszystkich zarzutów o niestosowanie przemocy wobec oskarżonych w hrabstwach Androscoggin, Franklin i Oxford w celu zmniejszenia zaległości w sprawach karnych toczących się w tych hrabstwach? Dlaczego? Dlaczego nie?

READ  Harry Styles zaprasza ukraińskich uchodźców na koncert Love On Tour w Polsce

Popieram natychmiastowe przeglądanie tych spraw i staram się je szybko rozwiązać. Niektóre można zwolnić. Niektóre można łatwo rozwiązać, pytając. Nie jest to trudne do osiągnięcia. Te zaległości kosztują podatników w całym stanie miliony dolarów. DA musi pamiętać o podatniku.

Jeśli nie, jakie działania poparliby Państwo, aby zmniejszyć liczbę spraw?

Ludzie przebywają w więzieniu długo po tym, jak zostaliby skazani, gdyby sądy nie były przeciążone. Odbywane wyroki w tych sprawach należą do odpowiedzialnego podatnika. Zaoferowanie pozwanym uzasadnionych zastrzeżeń przy pierwszym pojawieniu się zmniejszy zaległości. Nigdy więcej oskarżeń o drobne przestępstwa bez użycia przemocy.

Czy jako prokurator okręgowy poparłbyś nie wymaganie kaucji pieniężnej od oskarżonych oskarżonych o przestępstwa bez użycia przemocy i dlaczego?

Popieram to. Podatnicy marnują miliony na ten problem. Ludzie mogą być leczeni i wykonywać prace społeczne. Ludzie często pojawiają się w sądzie, obawiając się utraty 100 dolarów kaucji. Nie pojawiają się z powodu intensywnego używania narkotyków i problemów ze zdrowiem psychicznym. Napraw to, a będziemy mieli mniej ofiar i uratujemy miliony.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś e-mail swojego konta, wyślemy Ci e-mail z kodem resetowania.

” poprzedni

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *