Connect with us

technologia

Dzięki Dolby Atmos, TCL wprowadza na rynek nowe soundbary Roku Ready Alto

Published

on

TCL

Alto 9+ to 3.1-kanałowy soundbar ze skojarzonym subwooferem, który polega na przetwarzaniu w celu tworzenia efektów dźwięku przestrzennego, w tym wysokich tonów. Konfiguracja nie zawiera żadnych sterowników skierowanych do góry, ale nadal obiecuje „wielowymiarowy dźwięk, który oferuje głębię i napięcie dla bardziej kinowych wrażeń dzięki dedykowanemu kanałowi centralnemu i obsłudze Dolby Atmos”. Jest również kompatybilny z Asystentem Google i Apple AirPlay i jest już dostępny dla 299 USD.

Najlepszy zakup – Alto 9+ Dolby Atmos Soundbar 299 USD

Wysoka 8i

TCL

Listwa dźwiękowa Alto 8i oferuje dodatek subwoofera dla dwóch wewnętrznych subwooferów, dzięki czemu jest tańszy i bardziej kompaktowy. To 2.1-kanałowy soundbar, który łatwo dopasowuje się do istniejącej konfiguracji i utrzymuje przetwarzanie dla ścieżek audio Dolby Atmos. Kosztuje 179 USD i zostanie wysłany w przyszłym miesiącu.

Alto 6+

TCL

Modele Alto 6 i 6+ nie oferują obsługi Dolby Atmos dla droższych modeli TCL, ale pozwalają kupującym wybrać między dodatkowym subwooferem lub takim, który nie jest dostępny. Nadal są gotowe na Roku, co zapewnia niezwykle łatwą konfigurację i użytkowanie, a także pasują do telewizorów z zakresu rozmiarów 40 cali. Według TCL będą one dostępne jeszcze w tym miesiącu, w cenie 79 USD za Alto 6 i 129 USD za Alto 6+, który jest wyposażony w subwoofer.

Alto 3

TCL

Alto 3 to najmniejsza i najtańsza opcja, przeznaczona do mniejszych obszarów, takich jak akademiki. Nie ma wbudowanego ani zewnętrznego subwoofera. Możesz więc oczekiwać dźwięku stereo, który przynajmniej przewyższa głośniki w małych, tanich telewizorach, a także przetwarzanie Dolby – ale nie przez HDMI, ponieważ żadne z tych gniazd nie jest wejściowe ani wyjściowe. Alto 3 będzie sprzedawany za 59 USD w październiku.

READ  Sejsmogram z Marsa
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *