Connect with us

Zabawa

Dystrybutor Vision Films i jego producenci szerzą dobrą wolę poprzez kino na rzecz Ukrainy

Published

on

LOS ANGELES, 17 maja 2022 /PRNewswire/ — CEO i prezes Vision Films Lise Romanoff właśnie zawarłem umowę z Andriej Boczarnikow od Kino festiwalowe w Ukraina wprowadzić do kin w regionie sześć filmów, w tym wielokrotnie nagradzaną bajkę o pokoju i tolerancji tango szalom, u sąsiada Polska. Celem jest pokazanie filmów i zapewnienie odrobiny wytchnienia, odwrócenia uwagi i nadziei walczącej ludności i uchodźcom, którzy zostali przesiedleni lub przesiedleni na tym obszarze.

Lise Romanoff wyjaśnia: „Byłem bardzo zaskoczony, kiedy otrzymałem e-mail od pana Bocharnikowa z pytaniem, jakie inne filmy miałem dla niego do wydania w teatrze Ukraina kiedy „bombardowanie ustało”. Odpowiedziałem, że może wejść na moją stronę internetową i wybrać filmy, które chce, ponieważ jestem pewien, że mógłbym mówić w imieniu wszystkich naszych filmowców, gdybym zaoferował, że nie naliczę mu minimalnej gwarancji, zwłaszcza jeśli to pomogłoby podnieść na duchu mieszkańców tych rozdartych wojną miast, dając im nadzieję, że życie w końcu wróci do normy”.

Kino festiwalowe z Charkowa rozpoczyna wydawanie inspirującego dramatu rodzinnego tylko kolejny sengłówna rola Kristy Swanson oraz Dziekan Kainw reżyserii Paul Schneideri wyprodukowany przez Karl Franz; potem wydadzą zabawny film science-fiction kod alfa Z Denise Richardsw reżyserii Keoni Waxman i wyprodukowany przez Milan Frederick; dwa seksowne thrillery 7ten sekret Z Amanda Figueroa (Rheinbach) oraz Natasza Henstridge (gatunek), wyprodukowano przez Mike Walsh i kierowany przez Bridget Smithoraz Pieczęć pożądania Z Jackie Moore (Zachodni świat), w reżyserii iz udziałem Markisa McFaddena; i dwa fascynujące filmy dokumentalne, Królowa Elżbieta druga: Twoje chwalebne panowaniewyprodukowano przez Alan Byron oraz Książę Filip: Człowiek za tronemw reżyserii David Blakeman i wyprodukowany przez Feliks Unger Hamilton.

Kino festiwalowe rozszerzy także swoją premierę kinową Tango Szalom do Polska przy pełnym wsparciu filmowców. Tango Szalom był katalizatorem pozyskiwania funduszy. Producent, aktor i reżyser Gabriel Bolonia i jego żona Zizi byli współzałożycielami organizacji non-profit Artyści4Ukraina która opowiada się za ukraińskimi filmowcami i artystami tutaj w USA i przynosi korzyści wysiedlonej ludności Ukraina. Bolonia i koproducent Jan Fischeri współgwiazda, aktorka i tancerka Karina Smirnoff mieć bliskie powiązania z Ukraina i ukraińskiej społeczności filmowej. Tango Szalom spotkał się z różnymi słuchaczami na całym świecie i zawiera ścieżkę dźwiękową z muzyką klezmerską i chasydzkimi nigunami, z których oba mają swoje korzenie Ukraina. Tango Shalom Stars Lainie KazańRenee Taylor i Joseph Bolonia i został wyprodukowany przez Joel Zwickreżyser Moje wielkie greckie wesele. Obejrzyj zwiastun w języku ukraińskim TUTAJ. Zapraszamy na stronę Artists 4 Ukraine A4UA.art po więcej informacji. Wszystkie składki podlegają odliczeniu od podatku.

Ponadto firma Vision nabyła prawa do dystrybucji tego niecodziennego dramatu na całym świecie dążenie do wolności (fka wyciągnięty z ciemności), oparty na prawdziwej historii Ukrainki, która została przemycona przez rosyjskich gangsterów i przetrwała lata wbrew wszelkim przeciwnościom i z pomocą zdeterminowanej holenderskiej pielęgniarki, misjonarki z Armenii i amerykańskiego pastora, wierząc w jej godność z trojgiem dzieci. zjednoczony. Planowany jest specjalny pokaz 25 czerwca w Grace Point Nazarene Church w Fort Wayne, IN podczas specjalnej konferencji dla lokalnych firm, sponsorów i świeckich, aby podnieść świadomość i zapewnić współczującą służbę Ukraina.

dążenie do wolności jest napisany i wyreżyserowany przez reżysera, który zdobył nagrodę NATAS LGL Emmy® George Johnsonproducent wykonawczy: Lonnie i Connie Norrisi współprodukowane przez George i Karen Johnson oraz Stelio Savante. Vision planuje dzień i datę premiery kinowej w październiku 2022 roku. Obejrzyj zwiastun TUTAJ.

Gwiazdy filmowe Jessica Kolian (Dzielna miłość, twój sąsiad), Stelio Savante (niewierzący, wybrani), Robia Scott (Nieplanowany), oraz Sharon Lanier (lato 67), i z Robert Amaya (Odważny) oraz specjalne występy zwycięzcy pierwszego sezonu The Voice, Javier Coloni piosenkarze, autorzy piosenek, Mark Lowry.

Zdjęcia znalezione dzięki uprzejmości Vision Films, Inc tutaj.

O filmach wizyjnych:
Vision Films to wiodący niezależny agregator dystrybucji i VOD, specjalizujący się w licencjonowaniu, marketingu i dystrybucji ponad 800 filmów fabularnych, dokumentalnych i seriali od jednych z najbardziej płodnych niezależnych producentów filmowych na świecie. Prowadzone przez Lise RomanoffDyrektor zarządzający/CEO Worldwide Distribution, Vision Films wydaje 2-4 filmy miesięcznie na platformach kinowych, VOD, DVD i telewizyjnych. wizjafilms.net

Kontakt z mediami:
Andrea McKinnon
(818) 415-9442
[email protected]

ŹRÓDŁO Vision Films, Inc.

READ  Podróż Jeremy'ego Sochana do zostania „irytującym graczem” NBA była kontynuowana na obozie przed draftem w Chicago
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.