Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    HUMANMAG
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    HUMANMAG
    Home»Nauka»DVIDS – Aktualności – USO wspiera wojsko USA i NATO na poligonie Bemowo Piskie w Polsce
    Nauka

    DVIDS – Aktualności – USO wspiera wojsko USA i NATO na poligonie Bemowo Piskie w Polsce

    30 września, 2023Brak komentarzy2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Email
    DVIDS – Aktualności – USO wspiera wojsko USA i NATO na poligonie Bemowo Piskie w Polsce
    Share
    Facebook Twitter Pinterest Reddit WhatsApp Email

    BEMOWO PISKIE, Polska – Amerykańscy żołnierze z 3. Dywizji Piechoty, a także wielonarodowi żołnierze z innych krajów służący na Poligonie Bemowo Piskie (BPTA) będą mogli korzystać z szeregu nowo zmodernizowanych udogodnień dzięki USO.
    Pracownicy USO, ochotnicy i personel wojskowy wspierający zaawansowaną Grupę Bojową NATO ds. Wysuniętej Obecności w Polsce byli 28 września w BPTA na ceremonii przecięcia wstęgi i poświęcenia nowo zmodernizowanego obiektu USO.
    Odnowiona przestrzeń o powierzchni 5000 stóp kwadratowych wyposażona jest w nowe meble, nowo wybudowane pokoje i różnorodne lokale rozrywkowe, w tym bilard, ping-ponga, stacje telewizyjne i gry, salę komputerową, kino oraz bar z przekąskami i napojami.
    Co więcej, ulepszeniom poddano nie tylko wnętrze. Na zewnątrz znajdują się teraz nowo wybudowane werandy ze stołami i krzesłami na świeżym powietrzu, grzejnikami zewnętrznymi i ogrodzonym ogrodem.
    Według Toma Blakely’ego, dyrektora obszaru USO na Europę Wschodnią, podczas instalacji wszystko połączyło się w całość dzięki ciężkiej pracy włożonej przez pracowników USO i członków usług z różnych krajów, którzy zgłosili się jako wolontariusze w czasie wolnym.
    „Chodzi o pracę zespołową i partnerstwo” – powiedział Blakely. „Do pomocy przyjęliśmy wolontariuszy z Rumunii, Wielkiej Brytanii, Chorwacji i USA”
    Blakely wyjaśnił, że jednym z osiągniętych celów było umożliwienie członkom usług nawiązania kontaktu z rodzinami w domu.
    „Dostępny jest szybki Internet, a także sala zaprojektowana specjalnie na potrzeby programu czytania USO, w której pracownicy usługi mogą czytać książki swoim dzieciom w domu, a my wyślemy egzemplarz tej książki rodzinie” – powiedział Blakely .
    Według sierż. Majorze Phillip McFarland, starszy sierżant operacyjny 2. batalionu 69. pułku pancernego „Batalion Panter”, 2. Zespołu Bojowego Pancernej Brygady, 3. Dywizji Piechoty, obiekty USO naprawdę wiele znaczą dla żołnierzy 3. Dywizji Piechoty.
    Daje im to miejsce na dekompresję i utrzymanie komunikacji z przyjaciółmi i rodziną, powiedział.
    „Zapewnia to pewien komfort, ale także pozwala żołnierzom pozostać w kontakcie z bliskimi, gdy są poza domem” – powiedział McFarland.

    READ  Sztuczna inteligencja diagnozuje spektrum autyzmu lepiej niż eksperci





    Data wypełnienia: 28.09.2023
    Data wysłania: 30.09.2023 02:55
    Identyfikator historii: 454767
    Lokalizacja: BEMOWO PISKIE, PL



    Widoki internetowe: 12
    Transfery: 0

    DOMENA PUBLICZNA

    Ta praca, USO wspiera personel wojskowy USA i NATO na poligonie Bemowo Piskie w Polsceza CPT Daniel Yarnallzidentyfikowany przez DVDmusi przestrzegać ograniczeń wskazanych na stronie https://www.dvidshub.net/about/copyright.

    Joanna Bator

    Joanna Bator jest autorką publikującą na portalu humanmag.pl, gdzie zajmuje się tematami z zakresu aktualności, polityki, biznesu, technologii, sportu, rozrywki i stylu życia. Koncentruje się na jasnym i rzetelnym przekazywaniu informacji, śledzeniu bieżących wydarzeń oraz prezentowaniu historii i tematów istotnych dla czytelników w przystępny i zrozumiały sposób.

    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Email
    Previous ArticleBruksela, kochanie? Polska kołysze łodzią wsparcia dla Ukrainy
    Next Article Czarna księga: nigeryjski thriller kryminalny finansowany przez tytanów technologii szturmem zdobywa Netflix

    Related Posts

    Wizyta szefa NASA w Polskiej Agencji Kosmicznej – POLSA

    30 lipca, 2024

    Polscy badacze badają, ile pestycydów spożywamy wraz z owocami

    30 lipca, 2024

    Pakistańsko-Polska Konferencja Naukowa „Stosunki Pakistan-Polska: wyzwania i szanse w zmieniającym się świecie” – Polska w Pakistanie

    30 lipca, 2024

    Polski naukowiec stawia sobie za cel walkę ze skażeniem Bałtyku

    29 lipca, 2024

    Rośnie liczba studentów zagranicznych w Polsce – wynika z nowego raportu

    29 lipca, 2024

    PPG przyznaje nagrody edukacyjne STEM uczniom szkół w Polsce

    29 lipca, 2024
    Add A Comment
    Leave A Reply Cancel Reply

    Navigate
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    Pages
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    © 2026 HumanMag. All rights reserved.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.