Duży skok do przodu w lidze Manchesteru City. Chelsea przegrywa piłkę nożną w ostatnich kilku sekundach

Zgodnie z oczekiwaniami, mecz w Manchesterze trwał długo. Wicemistrz Anglii długo trzymał piłkę i stwarzał nowe sytuacje bramkowe, ale nie mógł znaleźć sposobu na pokonanie Sama Johnstone’a do 30. minuty. W końcu Raheem Sterling przeszedł pod linią mety, a Ilkay Guendogan strzelił z bliskiej odległości.

Obejrzyj wideo
„Odłóżmy liczby i gabloty na bok. To najlepszy piłkarz na świecie”. [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

Kamil Grosicki cały mecz rozegrał na ławce

Za odpowiedź West Bromwich Albion Czekaliśmy tylko 13 minut. Po strzale Karela Granta, piłka odbiła się od Rubena Diasa i wpadła do bramki Edersona. Nawet jeśli Manchester Przez całą grę oddał 27 strzałów (7 na bramkę), wynik nie zmienił się. Pod koniec meczu Johnstone dokonał dwóch znakomitych interwencji, a Guendogan strzelił lekko spudłowany rzut wolny.

Manchester City po raz siódmy stracił punkty w tym sezonie. Drużyna Guardioli wygrała tylko 5 z 12 meczów i zajmuje dopiero szóste miejsce w tabeli z 20 punktami. Jednak przez następne dwa dni West Ham United, Everton, Manchester United i Aston Villa mogą przeskoczyć wicemistrza Anglii.

Udany debiut nowego trenera Borussii Dortmund. Postawił na rewelacyjnego 16-latka

West Bromwich Albion, w którym Kamil Grosicki siedział na ławce przez cały wtorkowy mecz, ma tylko 7 punktów i jest przedostatni.

Kolejna porażka Chelsea

Nie pojawiła się też we wtorek Chelseaktóry przegrał 2-1 z Wolverhampton. Choć podopieczni Franka Lamparda objęli prowadzenie w 49. minucie po strzale Oliviera Girouda, to Daniel Podence i Pedro Neto strzelili gole gospodarzy w 5. minucie dogrywki. Gry. Do Chelsea To jest drugi błąd z rzędu. Drużyna Lamparda przegrała w sobotę 1: 0 z Evertonem.

Słowa o Maradonie wywołały burzę w studiu telewizyjnymSłowa o Diego Maradonie wywołały burzę. „Narkoman, grubas i złodziej”

READ  Martwe ryby i toną na brzegach Odry

Po 13 meczach Chelsea zajmuje piąte miejsce z 22 punktami. Wolverhampton ma dwa punkty straty i zajmuje 10. miejsce. Wszystkie drużyny rozegrają następne mecze w weekend. W sobotę Manchester City zagra poza Southampton, w niedzielę WBA zagra z Aston Villą, w poniedziałek Wolverhampton zagra z Burnley, a Chelsea z West Ham United.