Connect with us

Zabawa

„Dune” prowadzi z 47 milionami dolarów, kontynuacja „Venom” przekracza 350 milionów dolarów na całym świecie

Published

on

Dyrektor Denis Villeneuves ”wydma„Kierował międzynarodową kasą, generując w weekend 47,4 miliona dolarów z 75 terytoriów zamorskich.

Epopeja science fiction, oparta na przełomowej powieści Franka Herberta, miała największy udział w Chinach, gdzie film zaczął się od 22 milionów dolarów, co jest skromnym wynikiem na największym rynku filmowym na świecie. „Dune” została również uruchomiona w ten weekend w Wielkiej Brytanii (7,5 mln USD), Korei (3,4 mln USD), Meksyku (2 mln USD) i Polsce (1,3 mln USD). Ta sprzedaż biletów przyniosła „Dune” do 180 milionów dolarów na całym świecie i 220 milionów dolarów na całym świecie.

Więcej różnorodności

Chociaż „Dune” zadebiutował w kasie z Timothée Chalamet, Rebeccą Ferguson, Oscarem Isaacem i Joshem Brolinem (zadebiutował na pierwszym miejscu w Ameryce Północnej za 40,1 miliona dolarów), film ma budżet w wysokości 165 milionów dolarów. sposób na zyskanie. Warner Bros. i Legendary poparli film, którego premiera była codziennie w kinach i na HBO Max w USA, świeciła na zielono.

Gdzie indziej, kontynuacja komiksu Sony ”Zatruć: Let There Be Carnage ”przeszedł kamień milowy w kasie, osiągając globalną sprzedaż biletów w wysokości 350 milionów dolarów. Przygoda z antybohaterami, prowadzona przez Toma Hardy’ego, nadal przyciągała międzynarodowych kinomanów i przyniosła dodatkowe 38,3 miliona dolarów na 53 rynkach zagranicznych. Wartość kontynuacji „Venom” za granicą wynosi 170 mln USD, chociaż zakończono tylko 50% międzynarodowego wdrożenia. Następnie zostanie otwarty w Australii 25 listopada, aw Japonii 3 grudnia.

W innym benchmarku kasowym, stopa Jamesa Bonda ”Nie ma czasu na śmierć„Stał się dopiero drugim hollywoodzkim filmem, który od czasu pandemii osiągnął rekord 500 milionów dolarów na całym świecie. Pierwszym był film Universal „F9: The Fast Saga”, który trafił do kin za 543 miliony dolarów za granicą i 716 milionów dolarów na całym świecie. „No Time to Die”, wydany przez Universal International i MGM w Ameryce Północnej, od piątku do niedzieli zebrał 33 miliony dolarów na 72 rynkach zagranicznych. Dzięki temu produkcja zagraniczna wynosi 405 mln USD i 525 mln USD na całym świecie. Film, który oznacza piąty i ostatni występ Daniela Craiga jako miłego super szpiega, kosztował 250 milionów dolarów i musi wygenerować co najmniej 800 milionów dolarów, aby wyjść na zero.

READ  Julia Wróblewska o swoim zdrowiu. Opublikowała post [INSTAGRAM]

Zapisać się do Biuletyn na temat różnorodności. Aby otrzymywać najnowsze wiadomości, śledź nas na Facebook, Świergot, oraz Instagram.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *