Connect with us

Sport

Drużyna taneczna PH Para zdobywa 19 medali; odbiera pochwałę Ambasady PH w Warszawie – Manila Bulletin

Published

on

Ambasada Filipin w Warszawie pochwaliła 19 medalistów Philippine Para Dance Sport Team podczas Para Dance Sport Polish Open 2021 w Łomiankach.

19-MEDAL FINISH – Ambasador Filipin w Polsce Leah M. Basinang-Ruiz (w środku) chwali filipiński zespół Para Dance Sport za wybitny 19-medalowy występ na Para Dance Sport Polish Open 2021 w Łomiankach, Polska. (zdjęcie dzięki uprzejmości Ambasady Filipin w Warszawie)

Ambasador Filipin w Polsce Leah M. Basinang-Ruiz spotkała się z reprezentacją narodową i pogratulowała jej historycznego zaangażowania w rywalizację w dniach 9-10 października.

„Ambasada Filipin w Warszawie wraz z narodem filipińskim z dumą chwali wybitne i historyczne osiągnięcia 17-osobowej drużyny filipińskiej, na którą składa się siedem złotych, cztery srebrne i osiem brązowych medali” – powiedział Ruiz w czwartkowym oświadczeniu. 14 kwietnia.

Po niedawnym sukcesie zespołu Ruiz wyraziła przekonanie, że drużyna prowadzona przez trenera Genice Bonga Marqueza z łatwością zakwalifikuje się do Mistrzostw Świata w Para Dance Sports w Ulsan w Korei Południowej w listopadzie 2021 roku.

Złotymi medalistami reprezentacji narodowej są Evelyn De Asis, Julius Jun Obero, Rhea Marquez, Jhona Pena i Joey Maglasang. Zdobyli złoto w kategoriach Single Freestyle 2, Single Conventional 2, Junior Competition, Duo Freestyle Class 2, Combi Latin Class 2, Freestyle Combi Class 2 i Duo Standard Class 2.

Srebrne medale zdobyli De Asis i Shaquile Hanze Basan, Obero, Christian Apolinario, Jhistine Glyde Baguio, Pena i Filemon Baguio II w zawodach Combi Latin Class 2, Solo Men’s Class 2, Combi Latin Class 1 i Combi Class 2.

Anne Charlaine Santos zdobyła brązowe medale w Solo Women Class 2, Solo Women Class 2 Freestyle, Duo Latin Class 2, Duo Freestyle Class 2 z partnerem Christianem Apolinario, Combi Latin Class 2 i Freestyle Combi Class 2 z partnerem tanecznym Jedem Villaruelem; Christian Apolinario w klasie 2 mężczyzn solo, Joey Maglasang w klasie 2 mężczyzn solo.

READ  Wspinający się słoweński Garnbret prowadzi w kwalifikacjach, gdy Brytyjczyk Coxsey odpadł

Łomianki to miasto w Warszawie Zachodniej, blisko 27 kilometrów od Wilanowa w Warszawie, gdzie znajduje się ambasada.

Ruiz pojechał do Łomianek 8 października, aby powitać i pozdrowić filipińskich sportowców.


ZAPISZ SIĘ DO CODZIENNEGO NEWSLETTERA

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SIĘ ZAREJESTROWAĆ

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *