Connect with us

Zabawa

Dramat Natalii Siwiec na wakacjach w Tulum: “Łóżko przykryte prześcieradłem, BEZ OKNA” (FOTO)

Published

on

Jego Natalia Siwiec ma wiele zalet i wad. Być może celebrytę stać na zadowolenie każdego, nawet najbardziej wymyślnych zachcianek (37-latka uwielbia inwestować ciężko zarobione pieniądze w markową odzież, egzotyczne podróże i zabiegi medycyny estetycznej), ale wysoki status społeczny i fakt że Natalia tak się nazywa „celebrytka, która nie jest znana z niczego”Niech model stanie się stałym celem nienawiści do Polski.

Ponieważ Natalia została ostatnio bardzo przytłoczona pochmurną pogodą i napięciami politycznymi w naszym kraju, 37-latka ogłosiła to na Instagramie. ucieka przed „złą energią” i udaje się do ukochanego Tulum. „Modelkę” odwiedziła nawet na miejscu bezrobotna była gwiazda TVP, Marcelina Zawadzka, z & nbspktą “Miss Euro 2012” w & nbspnajlepsze dobrze się bawili, pomachał w basenie i spalił się topless.

Zobacz też: Polskie gwiazdy uciekają do ciepłych krajów. Wkrótce może to być niemożliwe

Podczas gdy Siwiec na początku był w dobrym nastroju i garściami cieszył się tutejszymi atrakcjami, to ostatnie kilka dni odbiło się na celebrytce. W piątek rano Natalia skarżyła się obserwatorom spacerującym po plaży, że „było wietrznie, a pogoda tragiczna”. Później było tylko gorzej …

bDnEPrQZ

Kiedy mama małej Mii wróciła z plaży do swojego mieszkania, 37-latka była w strasznym zaskoczeniu. Okazało się że W jej pokoju okno zostało usunięte, a prześcieradło zostało rzucone na łóżko. Jakby tego było mało, „dramatyczna presja” pozostawiła Natalię w potwornym bólu dłoni. Zszokowana gwiazda szybko chwyciła telefon, by podzielić się swoim dramatem z fanami.

Dziś jest okropna pogoda, czuję się okropnie, po prostu nie mogę ruszyć ręką – & nbspgderała Natalia. Słuchaj, idę do swojego pokoju, mówię ok, wezmę masaż, pokażę ci, co się dzieje, aw naszym pokoju jest łóżko przykryte prześcieradłem i bez okien. Nie, to hit, co teraz zrobiłeś? Powiedziałeś coś po hiszpańsku, ale ja odpowiedziałem tylko: „Si, si. Por favor, por favor”. A & nbspto chyba o & nbspto chodziło.

bDnEPrRa
bDnEPrRb
bDnEPrRu
READ  Ewa Minge rozpływa się o Joannie Opozdzie: „Nie rozłożyła gwiazd na ścianie i nie pieprzyła się z divami”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *