Connect with us

Sport

Dramat Kamila Jwiaka w nowym klubie. “Cyniczne wejście. Wygląda bardzo źle” Pika brak

Published

on

Kamil Jóźwiak Odniósł bolesną kontuzję podczas remisu 1: 1 z Cardiff City. – Opisał mi, że ktoś upadł na nogę. Bardzo cierpiał. Może mu być trudno zagrać w sobotę, ale mamy nadzieję, powiedział menedżer Derby County Philipp Cocu.

Obejrzyj wideo
Dariusz Żuraw był faworytem do mistrzostw Polski. „Patrzymy głównie na nich” [SEKCJA PIŁKARSKA #69]

Kontuzjowany został Kamil Jóźwiak. „Bardzo źle to wygląda”

21-latek zszedł z boiska w asyście dwóch członków personelu medycznego. – Jóźwiak nie mógł obciążać nogi. Jego ostatni pojedynek na boisku wyglądał dość ostro, wejście z nakładką rywala było cyniczne. Jeden z personelu medycznego po wyjściu z tunelu powiedział, że „źle to wygląda” – napisał na Twitterze dziennikarz sportowy Ryan Conway.

– Cocu nie brzmiał optymistycznie, gdy mówił o kontuzji Jóźwiaka. Zwykle waha się przed skomentowaniem takich spraw przed pełnym śledztwem, ale wtedy mógłby pomyśleć, że Jóźwiak wypadnie Gry Conway napisał i zacytował jednego z trenerów, który powiedział, że „wygląda to bardzo źle”.

Po remisie 1: 1 z Cardiff Derby są tuż nad strefą spadkową mistrzostwona 21. miejscu z pięcioma punktami. Twoi rywale są na czternastym miejscu z dziesięcioma punktami. Reading prowadzi z 22 punktami z dotychczas ośmiu gier.

Kamil Jóźwiak ukradł bramkę na skali zysku? Biegły wyjaśnił decyzję sędziego [WIDEO]

Jóźwiak też Hrabstwo Derby spotkali się podczas letniego okna transferowego. Wcześniej był połączony z Lech Poznańgdzie gra od 2011 roku. W lutym 2016 zadebiutował w kadrze seniorskiej „Kolejorza”. W ciągu czterech lat rozegrał 122 mecze, strzelił 17 bramek i wykonał 15 asyst. W środę startował w derbach po raz szósty, do tej pory dokonywał asysty.

Cezary Kucharski i Robert LewandowskiIstnieje oficjalne oświadczenie prawników Cezarego Kucharskiego. „Komputery odebrano dzieciom”

READ  IMG Arena i EuroLeague Basketball wprowadzają „produkt do zakładów w stylu vintage”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *