Connect with us

Sport

Douglas C. Steince Jr. 1940-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Douglas C. Steince Jr. 1940-2021 |  Wiadomości, sport, praca

POLSKA – 81-letni Douglas C. Steince Jr. zmarł nagle w sobotę 9 października 2021 r. w swoim domku w Conneaut Lake w Pensylwanii.

Urodził się 28 lutego 1940 r. w Cleveland jako syn zmarłego Douglasa C. i Louise Steince Sr.

Douglas ukończył Charles Brush High School w South Euclid oraz Bowling Green University. Służył swojemu krajowi w armii amerykańskiej, gdzie stacjonował w Korei. Douglas był dyrektorem w Aon Insurance.

Doug cieszył się wieloma relaksującymi latami w swoim domku nad jeziorem Conneaut, począwszy od wczesnego dzieciństwa i przez całe życie. Lubił pływać łódką, spędzać czas z rodziną, grillować lub cieszyć się morską bryzą na swoim ganku ze swoim psem Angelem. W letni weekend jeździ wózkiem golfowym „Dougstr” przez park Conneaut Lake i spotyka się nad jeziorem z sąsiadami i przyjaciółmi. Wielu nazwałoby Douga legendą Conneaut Lake. Jego rodzina z niecierpliwością czeka na kontynuację tradycji odwiedzania i dzielenia się miłością do jeziora. Doug był również entuzjastą krótkofalarstwa używającego znaku wywoławczego W8EPC i lubił łączyć się z innymi amatorskimi radiooperatorami na całym świecie.

Jego żona Jeannette Smolko Steince, którą poślubił 22 listopada 1967 r., zmarła 6 listopada 2014 r. Łączyli piękne i kochające 47 lat małżeństwo i wychowali swoją rodzinę w Polsce.

Douglas zostawia swoje dwie córki Emily (Mike) Mahoney z Westlake i Julie (Owen) Spaite z Mediny; oraz pięcioro wnucząt: Logan (12), Marina (9), Andrew (8), Ella (7) i Noah (4).

Śmierć poprzedził jego brat Donald Steince.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić do Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel w piątek od 16:00 do 19:00. Modlitwy odbędą się w sobotę o godz. 9:30 w domu pogrzebowym, a następnie pogrzeb chrześcijański o godz. 10:00 w Kościele Świętej Rodziny.

READ  Kanadyjski łyżwiarz szybki na krótkim torze Dubois zdobywa złoto Pucharu Świata w Polsce

Zamiast kwiatów, darowizny mogą być przekazywane w formie darowizn na rzecz Conneaut Lake Community Development Committee, organizacji 501 (c) 3 poświęconej rewitalizacji obszaru Conneaut Lake http://newconneautlake.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *