Connect with us

technologia

Doodle niespodzianki i pisanki, których należy szukać

Published

on

Doodle niespodzianki i pisanki, których należy szukać

grać

To 25. urodziny Google, a firma robi wszystko, co może.

Pierwszy rejestrowy W 1998 r. Google obchodzi w środę swoje ćwierćwiecze, a niektóre z jego produktów, w tym wyszukiwarka, szum do wyszukiwania i tłumaczenia, będą miały specjalne pisanki z okazji urodzin.

Aby go znaleźć, po prostu wyszukaj, zanuć lub przetłumacz „Wszystkiego najlepszego” w Produktach Google w środę, a na ekran Google spadnie deszcz konfetti.

Google stworzyło także ofertę specjalną Google Doodle w dniu jego urodzin tymczasowa zmiana zwykłego logo Google, które wyszukiwarka wprowadza z okazji różnych świąt, wydarzeń lub w celu uhonorowania znanych osobistości.

Urodzinowy Doodle Google upamiętnia ewolucję logo Google, od pierwszego logo do aktualnej wersji, ze specjalnym logo z okazji 25. urodzin na końcu.

Wskazówki dotyczące wyszukiwania Google: 20 ukrytych sztuczek, narzędzi, gier i gratisów

Kiedy są urodziny Google?

Firma Google została założona 4 września 1998 r., ale firma zaczęła obchodzić swoje urodziny 27 września 2005 r., po ogłoszeniu tego migrować sposobu indeksowania stron.

Jaki był pierwszy Doodle Google?

The pierwszy Doodle Google pojawił się niedługo po Google. To było proste – figurka nad logo wyszukiwarki w 1998 r., kiedy współzałożyciele Larry Page i Sergey Brin wzięli sobie wolne, aby wziąć udział w festiwalu Burning Man.

Od tego czasu powstało ponad 5000 unikalnych Doodli Google Walentynki dla Rocznica lodów lodowych w 2011 roku. Obecnie istnieje zespół inżynierów i ilustratorów zwanych doodlerami odpowiedzialny dla różnych Doodli Google.

Więcej: Wskazówki dotyczące podróży w Mapach Google umożliwiające nawigację i poznawanie odwiedzanych miejsc (nawet bez Wi-Fi)

READ  Aspirujący fotografowie: przewodnik po wschodzących gwiazdach świata

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *