Connect with us

Zabawa

Dominic D’Angelica w Wiadomościach TVP. Związali się z Polańskim i Durczokiem. TVN też był hitem

Published

on

Podczas głównego wydania w środę ”Wiadomości„” TVP przekazał obszerny materiał ks. Dominicu D’Angelice, były uczestnik programu ”Najwyższy model“. Aspirujący model został wyrzucony z finału serialu po tym, jak w Internecie pojawiły się informacje, że mężczyzna został oskarżony o przestępstwo seksualne. Postać ta została wspomniana w materiałach informacyjnych Jakuba Krzyżaka Roman Polańskiskazany za kontakty seksualne z nieletnim. Telewizja Polska ponownie skorzystała z okazji, by skrytykować TVN.

Dominic D’Angelica złożył oświadczenie. „Nie jestem przestępcą ani oprawcą”

Dominic D’Angelica w „Wiadomościach” TVP

W zapowiedzi materiału prezenter „Wiadomości” opowiadał o „aferze wokół programu kanału komercyjnego”:

Skandal związany z reklamą programu TVN. Dominic D’Angelica został usunięty z jednego z programów po doniesieniach mediów, że celebrytka została wcześniej skazana za przestępstwo seksualne wobec nieletniej.

Jakub Krzyżak zapoznał słuchaczy ze sprawą. Podkreślił, że uczestnik został usunięty z programu dopiero po „skandalu”:

Dominic D’Angelica został skazany za seks z nieletnimi w USA w 2013 roku. Nie przeszkodziło to jednak celebrytce w udziale w emisji komercyjnego kanału TVN. Został usunięty z programu dopiero po wybuchu skandalu.

Obejrzyj wideo
“Najwyższy model”. Patrycja pokazała, jak spędza czas z finalistami. Niespodziewanie dołączył do nich uczestnik, który odwołał pokaz

Zwrócono również uwagę, że nadawca TVN powinien zostać poinformowany o przeszłości mężczyzny w sierpniu przed emisją „Top Model”:

Internauci nie kryją oburzenia, bo łatwo było zauważyć, że D’Angelica została ukarana za seks z nieletnią dziewczyną. […] Należy poinformować TVN, że mężczyzna został skazany w sierpniu przez amerykańską fundację Operation Care wspierającą ofiary przestępstw seksualnych.

W materiale wypowiada się Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. Dziennikarz zarzucił TVN hipokryzję i odniósł się również do sprawy Romana Polańskiego:

Ekstremalna hipokryzja, widać było już u Polańskiego, gdy zastosowano dwa środki, że z jednej strony ksiądz pedofil to coś bardzo złego, reżyser pedofil uznany w Hollywood, w zasadzie nic się nie wydarzyło. A dzisiaj mamy kopię tego modelu.

W materiale TVP przytoczono także fragment relacji TVN oraz post Dominica D’Angeliki na Instagramie, w którym mowa o „porozumieniu w sprawie zawieszenia kary”. Podkreślono również, że model nie zaprzeczył informacjom, które „uprawiał” seks z nieletnim ”.

READ  Sylwester TVP. Zenon Martyniuk, Cleo i Marcin Miller otrzymają MNIEJ misji z powodu pandemii

Fragment wpisu Michała Piroga w „Wiadomościach” TVPFragment wpisu Michała Piroga w „Wiadomościach” TVP Ekran TVP / Wiadomości

Wpisy pojawiały się w „Wiadomościach” Michał Piróg ja Dawid Wolińskii zachęca do chłodnego podejścia do sprawy. Jej „postawa wywołała oburzenie w internecie”, jak powiedziano, a fragment wpisu został pokazany jako dowód Mai Staśko, działaczka społeczna, która jakiś czas temu zarzuciła Annie Lewandowskiej promowanie tłustego wstydu

Dominic D'AngelicaNa ramieniu i brzuchu widać siniaki. Staśko: Nie rozumiem, dlaczego Dominic D’Angelica o tym nie mówi

Odniesiono się również do sprawy Kamil Durczok::

To nie pierwszy skandal moralny w TVN. W 2015 roku okazało się, że koledzy z redakcji oskarżyli Kamila Durczoka, byłego moderatora i redaktora naczelnego „Faktu”, o nękanie i zastraszanie. Gwiazdor opuścił TVN dopiero po wybuchu skandalu – słychać to było w materiale.

Na koniec pokazany jest fragment przemówienia reżysera Sylwestra Latkowskiego kinematografia „Tylko nikomu nie mów”. Dziennikarz wspomniał o „biseksualnej gwieździe TVN”, która prowadzi przesłuchania z chłopcami.

Przypominamy, że materiały nadawane w „Wiadomościach” były wielokrotnie manipulowane. Ostatnio w kolumnie cytowano Krystynę Jandę o finansowaniu artystów. Niestety, pominięto zdanie, w którym artysta wyraża wdzięczność, tworząc zniekształcony obraz wymagającego właściciela teatru.

Zobacz też: Manipulacja materiałem TVP w „Wiadomościach”. Chodzi o wypowiedź Krystyny ​​Jandy o dotacjach dla artystów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *