Connect with us

Sport

Dolores A. Pręgowany 1928-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Dolores A. Brindle, lat 93, zmarła spokojnie na Briarfield Place w Boardman we wtorek wieczorem 21 września 2021 roku po długim i satysfakcjonującym życiu.

Dolores urodziła się w Youngstown 7 kwietnia 1928 roku, wychowywana przez wujka i ciotkę Cliffa oraz Ann Dolansky Rauschenberg i mieszkała w tej okolicy przez całe życie.

Była absolwentką South High School w 1946 i gospodynią domową, która poświęciła większość swojego dorosłego życia wychowaniu i opiece nad swoją rodziną. Później przez 20 lat pracowała w Mahoning Bank jako przedstawiciel obsługi klienta, a następnie w różnych sklepach z pamiątkami, aż do emerytury w 2010 roku.

Pani Brindle była członkinią kościoła św. Karola w Boardman. Była także członkinią American Women’s Business Association i TOPS oraz była sekretarzem zjazdu klas liceum.

Dolores bardzo lubiła swoją rodzinę, zwłaszcza wnuki.

Jej mąż, William E. Brindle, którego poślubiła 27 września 1947 roku, zmarł 21 czerwca 1979 roku.

Pani Brindle ma pięciu synów, Williama E. (Carolyn) Brindle z Henderson, Nev., Charlesa Brindle z Youngstown, Roberta (Lana) Brindle z Columbus, Raymonda Brindle z Polski i Kennetha Brindle z Youngstown; ośmioro wnucząt, Daniel, Billy, Brian, Megan, Stephanie, Eric, Amanda i Lea; oraz 10 prawnuków, Rolfe, Kru, Darren, Trevan, Ean, Taleigh, Maggie, Erin, Carson i Magnolia, z jeszcze jednym w drodze.

Z wyjątkiem męża; córka Margaret Eileen Brindle; a brat, Joseph Carano, poprzedzał śmierć Dolores.

Rodzina i przyjaciele mogą zadzwonić do Domu Pogrzebowego Kinnick, 477 N. Meridian Road, Youngstown w poniedziałek, 27 września 2021 r. od 17:00 do 19:00.

Rodzina i przyjaciele mogą również zadzwonić do kościoła św. Karola w Boardman we wtorek, 28 września 2021 r., od 10:30 do 11:00, gdzie o 11:00 odbędzie się chrześcijański pogrzeb

Po mszy pogrzeb odbędzie się w Forest Lawn Memorial Park w Boardman, gdzie Dolores jest pochowana w pobliżu męża i córki.

READ  Piłka nożna HS: prognozy sztabu w tygodniu 5

Odwiedź stronę www.kinnickfuneralhome.com, aby wyświetlić i udostępnić ten nekrolog oraz złożyć kondolencje online.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *