Connect with us

Zabawa

Doda zamieściła fajne wideo z siłowni. Pokazała swoje naoliwione pośladki [WIDEO]

Published

on

Doda zamieściła gorące wideo z siłowni pokazujące jej pośladki do piosenki „Call On Me”. Zrobiła to jako podziękowanie za zebranie miliona złotych na leczenie chorego nastolatka.

Doda Ćwiczy pośladki jak bohaterka teledysku „Call On Me” Erica Prydza. Ostre wideo z siłowni właśnie trafiło na Instagram. Rabczewska obiecała ją nagrać, gdy udało jej się zebrać milion złotych na leczenie 18-letniej dziewczynki z guzem mózgu. Gdy kwestionowana kwota pojawiła się na koncie już po dniu, Doda udostępniła zapowiadane wideo.

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa Doda imponuje rewelacyjną formą. Dzięki regularnym ćwiczeniom udało jej się schudnąć i wymodelować poszczególne partie ciała. Rabczewska jest dumna nie tylko ze swojego płaskiego brzucha, ale także ze swoich zgrabnych pośladków, które niedawno nabrały kształtu. Piosenkarka jest w pełni usatysfakcjonowana wyglądem swojego tyłka, który chce podkreślić na zdjęciach i relacjach na Instagramie. Po serii filmów szkoleniowych, w których piosenkarka zmysłowo „pompuje” pośladki w stroju sportowym, pojawił się kolejny tego typu film, tym razem jednak gwiazda pokazała swoje wdzięki w słusznej sprawie.

Szczerze doda o dzieciach. Gwiazda zamknęła usta zaciekawionych fanów

Doda pokazała gorący film z treningu pośladków

Niedawno Doda zapowiedziała, że ​​jak tylko będzie można zebrać milion złotych dla 18-letniej Julii, nagra wideo, którego nigdy wcześniej nie widziano.

Kiedy dojdziemy do kolejnego miliona, osobiście wezmę na siebie całą oliwkę, założę obcisłe spodenki, pójdę na publiczną siłownię, a przede wszystkim wykonam najseksowniejszy trening. Brak ciepła. Zapraszam. Nie oszczędzaj Hajsu – Odwołałeś się.

Jak powiedziała, zrobiła. Na udostępnionym filmie Doda zmysłowo trenuje pośladki do piosenki „Call On Me”. Trudno nie zauważyć odniesień do słynnego klipu; Doda, podobnie jak dziewczynka Eriki Prydza, posmarowała swoje ciało oliwą z oliwek i zaczęła odsłaniać uwodzicielskie plecy, pompując pośladki, podnosząc sztangę i unosząc nogi.

READ  Gdzie Demokraci tracą wyborców, według wtorkowych wyników

To efekt waszej wielkiej mobilizacji i mojej spontanicznej kreatywności. Obiecałem, że kiedy zbierzemy 1 milion na leczenie Julii, zrobię to, co pokazano na załączonym filmie. Możesz tylko narzekać, ponieważ Zebrałeś pieniądze w jeden dzień. Dziękuję w imieniu mnie i Julii i zachęcam do dalszego udostępniania kolekcji – napisała Doda.

Dobry pomysł, aby zebrać fundusze na szczytny cel?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.