Connect with us

Zabawa

Detektyw Forst: Sezon 1 – recenzja | Serial kryminalny Netfliksa

Published

on

Detektyw Forst: Sezon 1 – recenzja |  Serial kryminalny Netfliksa

Obejrzyj sezon 1 Detektyw Las Teraz na Netfliksie!

Sezon 1 składa się z sześciu odcinków i powstał na podstawie książek Remigiusza Mroza. Detektyw Las Sezon 1 oparty jest na powieści „Exposure” I „Przewieśnie”, dwie pierwsze książki z serii „Las”.

WPŁYW AUTORA

Remigiusz Mróz jest Autor Goodreads i wymienia Stephena Kinga, Jo Nesbø i Stiega Larssona jako swoje inspiracje. I tak, to się spotyka.

Fakt, że jest to serial oparty na serii książek, tym bardziej cieszy, że reżyserem serialu jest Leszek Dawid.

Ma doświadczenie w reżyserowaniu polskiego serialu na podstawie książki Harlana Cobena pt Las. Leszek Dawid wyreżyserował także odcinki polskiego serialu Netflix Wiadomość zwrotnaco jest kolejną dobrą produkcją.

Jeśli chodzi o scenariusz, to autorką scenariusza była Agata Malesińska, która nad nim pracowała dwa Seria oparta na Harlanie Cobenie z obydwoma Las I Trzymaj się mocno. Serial pisze także Jacek Markiewicz.

Zdobądźmy jednego Detektyw Las Sezon 2?

Gdy dobiegają końca 6. odcinek, prawdopodobnie zastanawiacie się, czy taki otrzymamy Detektyw Las Sezon 2. Odpowiedź nie jest obecnie znana, ale Netflix z pewnością jest skłonny nakręcić drugi sezon, jeśli ten pierwszy okaże się sukcesem.

Jest więcej książek do adaptacji, więc materiał jest już gotowy do pracy, jeśli Netflix zdecyduje się nakręcić drugi sezon Detektyw Las.

Detektyw Las Sezon 1 będzie dostępny w serwisie Netflix od 11 stycznia 2024 r.

READ  Ponad 20 najsmutniejszych filmów na Netflix, gdy potrzebujesz dobrego płaczu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *