Connect with us

Sport

Debiut Klavana Paide’a kończy się u siebie porażką w Lidze Europy | Sporty

Published

on

Klavan grał większość meczu (71 minut), a następnie powiedział portalowi sportowemu ERR, że pomimo wyniku przeciwko drużynie, która w zeszłym sezonie zajęła czwarte miejsce w ekstraklasie, najwyższej polskiej lidze piłkarskiej: „Cieszę się, że wróciłem do Estonii, aby wrócić do miejsca, w którym zacząłem. To wszystko, co mogę powiedzieć, w tej chwili wszystko jest w porządku ”.

Komentując czwartkowy mecz, 35-letni Klavan z Viljandi, Paide powiedział: „Ma treść i ducha walki, a jeśli skończysz na czwartym miejscu w polskiej Premier League, prawdopodobnie masz jakość i więcej. Mieliśmy najtrudniejsze spotkanie z estońskimi klubami widzicie, zdecydowanie walczyliśmy dobrze i z godnością.”

Pierwsza połowa, która nie rozegrała się w rodzinnym mieście Paide Linnameeskonda w środkowej Estonii, ale w Rannastaadion z Pärnu, była bezbramkowa, ale napastnik Fabian Piasecki objął prowadzenie po 67 minutach, donosi portal sportowy ERR.

Gol samobójczy Śląska wyrównał w 77. minucie i podczas gdy mecz zakończył się remisem, na minutę przed końcem regulaminowego czasu strzelił węgierski obrońca Márk Tamás.

Drugi etap odbędzie się we Wrocławiu w przyszłym tygodniu.

Śledź wiadomości ERR na Facebook i Świergot i nie przegap aktualizacji!

READ  Liga Europy: AC Milan został zburzony u siebie
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *