Connect with us

Zabawa

DC ogłasza nowy miniserial Batmana od The Batman Movie Writer

Published

on

Będziemy musieli chwilę poczekać Batman zadebiutuje w kinach, wygląda na to, że wkrótce dostaniemy wyjątkową historię od scenarzysty filmu. W środę DC ogłosiło Batman: oszust, trzyczęściowa seria w formacie Prestige ukaże się w październiku. Serial został napisany przez Mattsona Tomlina, który napisał scenariusz. przyczynił się Batman obok Matta Reevesa i Petera Craiga, a także pracował przy filmach takich jak filmy Moc projektu i Mała ryba. Tomlin połączy siły z nagrodzonym Eisnerem artystą Andreą Sorrentino, aby rozwijać swoje prace Zielona strzałka, joker: zabójczy uśmiech, i Batman: zabójca uśmiechu.

w Batman: oszust, misja Bruce’a Wayne’a jako Batmana trwa dopiero od około roku, ale on może powiedzieć, że robi różnicę. Niestety, narobił sobie potężnych wrogów. Wszyscy tradycyjni pośrednicy w Gotham nie mają nic przeciwko zamieszaniu, jakie Batman przyniósł miastu… i wygląda na to, że jeden z nich ma plan, by go zneutralizować. Jest drugi Batman, który nawiedza dachy i zaułki Gotham – i nie ma żadnych skrupułów, by mordować przestępców na żywo i na taśmie.

Z całą potęgą policji miejskiej Gotham i bogactwem i potęgą Gotham spadającą na jego głowę, Batman musi znaleźć tego oszusta i jakoś oczyścić jego imię… ale jak możesz udowodnić swoją niewinność za maską?

„Jako odwieczny fan Batmana, strzelanie do Gotham City to spełnienie marzeń” – powiedział Tomlin w oświadczeniu. „Pytanie: „A gdyby Batman był prawdziwy?” w miarę możliwości narracyjnych, niewiarygodny potencjał, który ostatnio nie został w pełni wykorzystany w komiksach. Batman: The Imposter traktuje Bruce’a Wayne’a i otaczających go ludzi jako tragicznie wadliwych i żywych realiów, z przeszkodami, przed którymi stoi Batman, wynikającymi z rzeczywistości, która silnie odzwierciedla naszą.

„Byłem jego fanem od lat, praca z Andreą Sorrentino to absolutny dar” – dodał Tomlin. „Jego żywa grafika i naprawdę pomysłowe układy podniosły tę historię na nowy poziom, a niesamowita kolorystyka Jordiego Bellaire’a naprawdę rozpieściła mnie podczas mojego pierwszego występu z DC”.

„Pracowałem nad Batmanem jako postać drugoplanową w kilku książkach, ale to był pierwszy raz, kiedy miałem okazję pracować nad tytułem Batmana i to było niesamowite” – powtórzył Sorrentino. „Byłem wielkim fanem Batmana, odkąd byłem dzieckiem i zobaczyłem film Tima Burtona o Batmanie w 1989 roku. Tak więc szansa na pracę z Mattsonem i Jordie nad tą wersją Caped Crusader była jak wczesny prezent świąteczny! ”

Batman: oszust zostanie opublikowany we wtorek, 12 października, w formie drukowanej i na uczestniczących platformach cyfrowych (wersja w języku angielskim). Ponadto serial będzie zbierany w formacie twardej oprawy, który będzie dostępny 22 lutego 2021 roku. Zlokalizowane wersje drukowane serii pojawią się również w dniu i dniu w następujących obszarach: Hiszpania, Niemcy, Brazylia, Meksyk, Włochy, Francja, Rosja, Czechy, Polska, Japonia, Korea Południowa, Turcja i Argentyna.

Kontynuuj przewijanie, aby wyświetlić podgląd. zobaczyć Batman: oszusti daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach poniżej!

READ  ESE wprowadza KIA Motors Poland w świat gier
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *