Connect with us

Zabawa

Dawid Woliski opublikował zdjęcie salonu. To jest jak katalog. Internauta: Surowy, ale miły

Published

on

David Woliński Jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia z życia osobistego. Projektant słynie z ekstrawaganckiego stylu, co znajduje odzwierciedlenie zarówno w jego wystroju, jak i wnętrzu. Niedawno pokaże swoim fanom salon. Trzeba przyznać, że nie spodziewalibyśmy się tego od projektanta. Na próżno szuka kolorów i dodatków w pokoju. To proste i minimalistyczne.

DO ZOBACZENIA:: Dawid Woliski oddaje się pozując w masce na pokładzie samolotu. „Unikaj grup ludzi”. A kto to powiedział?

Salon pokaże Dawid Woliski

Zdjęcie zostało opublikowane na Instagramie Davida. Salon w domu projektanta jest jasny i przestronny. Dawid postawił na minimalizm, który panuje w całym wnętrzu. Koncentruje się również na jasnoszarym i szarym. To są cienie kanapy, ścian i podłogi. Mimo braku zbędnych dodatków pokój sprawia wrażenie bardzo przytulnego.

Ja i moje wnętrze. Idealnie – oddaje zdjęcie Woliski.

Tak jak my, lokatorom podobało się wnętrze. Komentujący wpis byli zachwyceni jego jasnym wnętrzem.

Wygląda jak obrazek!

Co za wnętrze.

Surowe, ale piękne – komentarz internautów.

Dom Dawida Woliskiego

Wygląda na to, że wnętrze domu Woliskiego znacznie się zmieniło od 2017 roku. Wtedy było wiele kolorów i zdecydowanie królowa popularnego stylu glamour, pełnego świec, dodatków i tekstyliów. Woliński albo zmieni mieszkanie, albo jego dom przeszedł dużą metamorfozę.

Obejrzyj wideo
Gwiazdy zostają w domu i pokazują swoje naturalne wersje

READ  Pamięci Holokaustu: książki, filmy, muzyka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *