Connect with us

technologia

Datę premiery Hot Wheels Unleashed ustalono na wrzesień na konsolach i PC

Published

on

Milestone, włoski deweloper znany ze sportów motorowych MotoGP i Monster Energy Supercross, opracowuje kolejną zręcznościową grę wyścigową – pod Mattelsem Gorące opony Marka. Uwolniono gorące koła ukaże się 30 września na wszystkich obecnych konsolach i komputerach z systemem Windows, poinformowały firmy w czwartek.

Uwolniono gorące koła Mattel i Milestone poinformowali w komunikacie prasowym, że pojawi się lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie, który będzie wspierał wyścigi, które toczą się na charakterystycznych torach Hot Wheels. Nie możesz przykleić rakiet butelkowych do samochodów, ale możesz użyć niesamowitego doładowania turbo, a także poleceń driftu i skoku, aby skierować się w stronę głowy stada.

„Doświadczenie firmy Milestone w tworzeniu gier wyścigowych pozwoliło nam przekształcić markę Hot Wheels w fascynującą grę na konsole i komputery PC” – powiedział w oświadczeniu Andrew Chan, dyrektor ds. Gier cyfrowych w firmie Mattel.

Hot Wheels kończy w tym roku 53 lata. Od czasu administracji Nixona rodzeństwo rzucało ich przez pomarańczowe plastikowe pętle, korkociągi i siebie nawzajem. Hot Wheels nadało nazwę kilku grom wideo z 1984 roku. Ostatni występ był przedłużeniem do 2016 roku Forza Horizon 3, które zawierają trasy Orange Stunt Track.

Uwolniono gorące koła pozwoli graczom „prowadzić samochody tak, jakby bawiły się odlewanymi zabawkami” – czytamy w komunikacie prasowym. Gra powinna mieć również mocny kąt zbierania, ponieważ wspomniano o skórkach, zestawach torów, samochodach o różnej rzadkości i innych cechach. Dostępny jest również edytor tras, a kreacje można udostępniać społeczności online.

Uwolniono gorące koła będzie dostępny na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X.

kamień milowy Monster Energy Supercross 4 startuje 8 marca i MotoGP 21 przyjdzie 22 kwietnia. Pozostałe dwie najnowsze gry studia również trafiły na motocykle – październikowa Forza for Bikes Sim Jazda 4 i grudnia MXGP 2020.

READ  Google potwierdza, że ​​luki na ekranie w Pixelu 5 są częścią projektu telefonu
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.