Connect with us

Sport

Dan Walker wspomina „doświadczenie z ciałem tyłka” podczas strachu przed rakiem nerki

Published

on

Dan Walker wspomina „doświadczenie z ciałem tyłka” podczas strachu przed rakiem nerki

Dan Walker wypowiadał się na temat fałszywej diagnozy raka podczas wykonywania pracy w Polsce.

Nadawca sportowy mówił o problemach zdrowotnych podczas relacji z Mistrzostw Europy UEFA 2012.

W rozmowie z prowadzącą Kate Thornton w jej podcaście Tura pytań na temat białego winaWalker przypomniał sobie, że czuł „dziwną gulę w żołądku” i zwrócił się o pomoc lekarską.

„Poczułem, że trochę mi się oddycha, więc pojechałem do stacji medycznej w centrum nadawczym i po dwóch i pół minutach byłem już na tylnym siedzeniu ambulansu jadącego do polskiego pogotowia ratunkowego” – wyjaśnił.

Gra dnia Redaktor Richard Hughes był wówczas z Walkerem i „rzucił wszystko”, aby towarzyszyć mu w szpitalu, gdzie otrzymał przerażające wieści.

Walker kontynuował: „Czy zdarzają ci się w życiu takie chwile, kiedy myślisz, że potrzebujesz, żeby ktoś po prostu trzymał cię za rękę?

„Tej nocy było naprawdę trochę strasznie – około drugiej w nocy przyszedł do mnie polski konsultant i powiedział, że mam raka, bo zauważył cienie na mojej nerce i użył słowa guz”.

(ROCZNIE)

Walker postanowił nie mówić żonie o nowościach od lekarza w domu, dopóki nie będzie mógł ich sprawdzić z bardziej doświadczonym pracownikiem.

„Nie chcę, żeby to w jakikolwiek sposób zabrzmiało niegrzecznie, ale czy główny konsultant jest w pobliżu i czy może obejrzeć badanie?”, pamięta pytanie członka personelu. „Bo jeśli powiem rodzinie, że mam raka, muszę wiedzieć o tym na 100 procent”.

Kilka godzin później specjalista dał mu pełną kontrolę: „O ósmej rano przyszła i powiedziała, że ​​to nie nowotwór”.

READ  Barty strzela do ćwierćfinału w Stuttgarcie

Chociaż jego chorobą nie był nowotwór, leczenie nadal było stresujące, ponieważ przypomniał sobie, że wpompowano mu do organizmu osiem litrów roztworu soli fizjologicznej, aby wznowić pracę nerek, co spowodowało poważne wzdęcia.

„Następnego dnia obudziłem się i podszedłem do lustra w łazience. Część mnie żałowała, że ​​nie zrobiłam zdjęcia, ale nie zrobiłam tego, bo moja twarz i głowa były około dwa razy większe niż teraz.

„Każda część mojego ciała była spuchnięta i nie mogłam nawet założyć bokserek”.

Dan Walker po wypadku rowerowym

(Instagram/Dan Walker)

Walker, który występował w BBC przed przejściem do Channel 5 w 2022 r., porównał emocjonalne skutki tego doświadczenia do wypadku na rowerze w lutym, w wyniku którego stracił przytomność na 20 minut.

„Kiedy w lutym tego roku miałem wypadek rowerowy i doliczono mi 20 minut, tego dnia przeżyłem dziwne doświadczenie wyjścia z ciała i widziałem, jak leżę na ziemi i obserwowałem ratowników medycznych” – powiedział Thorntonowi w wydanym odcinku w piątek (24 listopada).

„Czułam się – i to zabrzmi naprawdę dziwnie i nie mam jak ci tego wyjaśnić – ale prawie czułam się, jakby ktoś mnie wciągał z powrotem do ciała i znów patrzył oczami, a okrąg się zmniejszał większy i większy . i widziałem je, ale nie słyszałem, zanim dźwięk wrócił do mojego mózgu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *