Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Czy Krystian Ochman powinien reprezentować Polskę na Eurowizji 2021?

Published

on

PolskaTVP ujawniła bardzo niewiele ze swoich planów na Eurowizję 2021. Jednak w przypadku braku oficjalnych wiadomości fani szybko wypełniają luki własnymi pomysłami. Głos Polski zwycięzca Krystian Ochman jest ulubieńcem fanów, który reprezentuje Polskę w Rotterdamie na swoim nowym singlu „Wspaniałe tytuły”.

Ochman wydał w piątek swój singiel „Wielkie tytuły”, a wideo ma już ponad 400 tys. Wyświetleń. Utwór, który łączy w sobie dramatyczny styl z hip-hopowymi bitami, daje Ochmanowi wiele okazji do pokazania swojego talentu wokalnego, od rockowego growlu po gwałtowne operowe nuty.

Utwór ma 3:15, czyli nieco więcej niż maksymalny czas trwania wpisu do Eurowizji. Jednak nie byłoby trudno doprowadzić piosenkę do długości przyjaznej Eurowizji.

Fani szybko zdecydowali, że to piosenka, którą Polska musi wysłać na Eurowizję. Film na YouTube zawiera komentarze takie jak „Nie widzę innej opcji dla Eurowizji w tym roku” i „Tylko ktoś taki powinien reprezentować nasz kraj na Eurowizji”.

Polskie media podchwyciły szum fanów wokół Ochmana i Eurowizji. W tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że ani Ochman, ani TVP nie wydały oświadczenia dotyczącego ewentualnego udziału w Eurowizji.

Kim jest Krystian Ochman?

Krystian Ochman – występujący pod pseudonimem Ochman – jest najbardziej znany w Polsce jako zwycięzca serii 2020 Głos Polski. Przesłuchał balladę Labrintha „Beneath Your Beautiful” i zaimponował polskim gwiazdom Eurowizji Michał Szpak i Edyta Górniakzanim ostatecznie wybrał Szpaka na swojego trenera.

Przez kilka tygodni Ochman robił imponujące występy zarówno po angielsku, jak i po polsku, i ostatecznie wygrał wielki finał serialu. Odtąd fani prosili go o reprezentowanie Polski na Eurowizji.

Krystian Ochman ma tło muzyczne. To jest jego dziadek ceniony polski tenor Wiesław Ochmani wydaje się jasne, że talent do śpiewania został przekazany dalej.

READ  Polski Buzz zabierze B737 MAX 8-200 na początku drugiego kwartału stycznia.

Kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021?

W ubiegłym roku Polska wybrała swoje prawo do Eurowizji 2020 w finale krajowym. Szansa na sukces. Jednak ze względu na pandemię i milczenie TVP jest mało prawdopodobne, aby ponownie skorzystali z tej metody i wewnętrznie wybrali swoje działanie.

Nie zapominajmy o przedstawicielu Polski na 2020 rok Alicja Szemplińska Chociaż wielu innych nadawców chciało szybko ponownie zaprosić swoje zespoły z 2020 roku na kolejną rundę w 2021 roku, TVP nie ogłosiła publicznie.

Już w lipcu Alicja poinformowała lokalne media, że ​​nie słyszała o Eurowizji 2021, ale stwierdziła, że ​​„cierpliwie czeka”. Dodała: „Wierzę, że w przyszłym roku będę w swoim sercu i napiszę wiele nowych piosenek”.

I jest inna opcja – duet Alicji z Ochmanem. Polskie radio w zeszłym roku Eska zapytała Ochmana, czy wystąpi na Eurowizji 2021. Powiedział, że chciałby to zrobić – ale dyplomatycznie dodał, że zrobi to tylko w duecie z Alicją, a nie jako artysta solowy.

Ponieważ termin udziału w Eurowizji już za kilka tygodni, fani wkrótce dowiedzą się, kto będzie reprezentował Polskę na Eurowizji 2021.

Co myślisz? Czy TVP powinna wybrać Ochmana do Eurowizji? A może Alicja powinna dostać bilet powrotny? Wycisz dźwięk w komentarzach poniżej!

Więcej o nowościach z polskiej Eurowizji przeczytasz tutaj

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *