Connect with us

Zabawa

Czy film Netflix The Innocent jest oparty na prawdziwej historii?

Published

on

Wkrótce zakochałem się w najnowszym serialu Netflixa. Niewinny. W ośmioodcinkowym thrillerze Mateo Vidal (Mario Casas) zostaje złapany w tajemnicę, która może rozerwać jego życie dziewięć lat po tym, jak został uwięziony za przypadkowe zabicie mężczyzny w bójce w barze. Czasami zarówno w tonie, jak i narracji Niewinny wydziela się mocno Wąż Wibracje, które sprawiają, że wielu zastanawia się, czy jest też oparta na prawdziwej historii. W przeciwieństwie do innego hitu Netflix, który udramatyzował morderstwa francuskiego seryjnego mordercy Charlesa Sobhraja, Niewinny to adaptacja powieści kryminalnej Harlana Cobena pod tym samym tytułem.

Hiszpańska adaptacja powieści Cobena z 2005 roku pozostaje wierna książce, ponieważ Coben jest producentem wykonawczym serialu. Bohater wciąż jest w thrillerze kryminalnym, który został zainicjowany przez kłamstwa jego żony i przypadkowe zabójstwo mężczyzny dziewięć lat temu. Wciąż jest śmierć zakonnicy z implantami piersi, której prawdziwa tożsamość jest kluczem do morderstwa. Nadal istnieją podejrzane postacie, które uniemożliwiają śledztwo zgodnie z planem. „”Zrobiłem wiele notatek na temat scenariuszy. Codziennie wysyłali mi e-maile o pośpiechu, ale rzadko miałem komentarze. Ponownie byłem bardziej zaangażowany podczas montażu ”- powiedział Coben Ostateczny termin.

Oczywiście wprowadzono zmiany, aby historia miała sens w nowym otoczeniu. Bohaterem Matt Hunter jest teraz Mateo Vidal, a zamiast New Jersey i Las Vegas akcja toczy się w Barcelonie i Marbelli. Nie jest to też pierwsza międzynarodowa adaptacja jednej z jego książek na temat Netflix, z jaką Podpisał umowę generalną w 2018 roku. „Myślę, że istnieje hybrydyzacja amerykańskiej wrażliwości mojego pisania z lokalną wrażliwością kraju, w którym jestem, co sprawia, że ​​suma tych dwóch rzeczy jest większa niż całość” – powiedział wcześniej Coben w wywiadzie dla różnorodność. Dlaczego Hiszpania była idealnym miejscem do adaptacji? NieznaneUK lub LasW Polsce Coben powiedział: „Chodziło o to, żebyśmy to zrobili Dostosowania w różnych krajach. „

READ  Sylvester Stallone złożył córce publiczne życzenia. Dodał zdjęcie do sieci. Sophia jest bardzo miła

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.