Connect with us

Zabawa

Czy będzie 365-dniowa kontynuacja? Kiedy to wyjdzie?

Published

on

365 dni był jednym z najpopularniejszych filmów w serwisie Netflix w 2020 roku. Teraz fani zastanawiają się, czy i kiedy 365 dni 2 przychodzi do Netflix.

365 dni powstała na podstawie książki Blanki Lipińskiej, pierwszej książki autorstwa 365 dni Trylogia. Jest więc coś więcej w tej historii i potencjale 365 dni 2.

Poniżej udostępniliśmy wszystko, co wiemy 365 dni 2 a data jego wydania w dniu Netflix.

Ile jest filmów 365-dniowych?

Obecnie jest tylko włączony 365 dni Film. Możesz zobaczyć film z Michele Morrone i Anną-Marią Sieklucką w rolach głównych.

Czy będzie 365 dni 2?

Według Raportyistnieje kontynuacja 365 dni w trakcie. To nie jest zatytułowane 365 dni 2, mimo że.

Raporty wskazują, że film jest zatytułowany Ten dzień, Tak nazywa się druga książka z serii.

Nie jest jasne, czy rozpoczęła się produkcja filmu. Film został przełożony z powodu pandemii COVID-19.

Co dzieje się w drugiej książce trwającej 365 dni?

Nie czytałem książki, więc nie jestem do końca pewien, co się w niej dzieje. Według RozpraszaćFabuła drugiej książki obraca się wokół kolejnego porwania.

Pod koniec pierwszego filmu dowiadujemy się, że ktoś zamierza porwać lub zabić Laurę. Raport wspomina, że ​​różni się od książki, chociaż książka dotyczy również porwania Laury.

Wygląda więc na to, że można oczekiwać od tego czegoś więcej 365 dni 2, znany jako Ten dzień.

365 dni 2 data premiery

Data wydania 365 dni 2 nie zostało jeszcze ogłoszone. Jak wspomniano wcześniej, filmowanie zostało opóźnione z powodu pandemii i nie jest jasne, czy produkcja została wznowiona.

Z tego powodu musimy to zaakceptować 365 dni 2 nie zakończyła produkcji, a nowy film ma zostać wydany w przyszłym roku. Wiem, że fani nie chcą tego słuchać, ale przy tak niewielkiej ilości informacji musimy założyć, że prace wciąż trwają.

READ  Never Gonna Snow Again – psotny film, który wykracza poza gatunek

Kiedy Netflix 365 dni 2?

365 dni 2 prawdopodobnie pojawi się w polskich kinach przed międzynarodową premierą w serwisie Netflix. Od premiery filmu do premiery w serwisie Netflix mija zwykle kilka miesięcy. Więc spodziewamy się, że tak będzie 365 dni 2.

365 dni Premiera w Polsce miała miejsce 7 lutego 2020 roku i ukazała się w serwisie Netflix dokładnie cztery miesiące później, 7 czerwca.

Spodziewamy się więc podobnej pustki w sequelu.

Najprawdopodobniej zobaczymy 365 dni 2 Na początku 2022 r., A latem 2022 r. Film ukaże się w serwisie Netflix, podobnie jak w przypadku pierwszego filmu.

O dalszych informacjach będziemy Cię informować 365 dni 2 w serwisie Netflix, aby uzyskać więcej informacji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.