Connect with us

Zabawa

Czy Andrew Tate może otrzymywać listy od fanów w więzieniu? „Top G” udostępnia fragmenty listu miłosnego od Polki

Published

on

The Fall of Man autorstwa Andrew Tate’a to jedna z najbardziej fascynujących historii ostatnich lat. W zeszłym roku polaryzujący influencer zyskał na znaczeniu, delektując się każdą chwilą swojej nowo odkrytej sławy. Tate obnosił się ze swoją rezydencją, kolekcją samochodów i wystawnym stylem życia. Jednak los zainterweniował i Tate został aresztowany w Rumunii pod zarzutem handlu ludźmi i przestępczości zorganizowanej.

Tate, który został aresztowany w grudniu ubiegłego roku wraz ze swoim bratem Tristanem pod zarzutem handlu ludźmi i gwałtu w Rumunii, odmówiono zwolnienia za kaucją po trzech przedłużeniach wyroku. Oczekuje się, że pozostanie w więzieniu co najmniej do końca miesiąca, podczas gdy jego zespół będzie nadal walczył o jego uwolnienie.

Chociaż trzykrotnie odmówiono zwolnienia za kaucją, Andrew Tate i jego brat nie zostali jeszcze formalnie oskarżeni. cbsn.ws/3Tl2Xvd

Andrew Tate, który zbudował kult wśród mężczyzn na całym świecie dzięki swoim pozornie patriarchalnym materiałom i przewodnikowi, jak szybko się wzbogacić, sprzedawanym w ramach programu Hustler’s University, używa Twittera do komunikowania się ze swoimi wyznawcami, gdy jest uwięziony.

Ujawnił również za pośrednictwem tweeta z 23 stycznia, że ​​w końcu pozwolono mu otrzymywać listy i listy od fanów.

W końcu pozwolili mi odbierać pocztę.

Tutaj możesz wysłać mi swoje listy.
[email protected]

Andrew Tate, który uważa, że ​​Matrix próbował go stłumić, przyznał ostatnio, że tajemnicza kobieta z Polski regularnie wysyła mu listy.

Twierdzi, że w swoich listach rysowała podobieństwa do filmu Macierz. Odniosła się do filmu w swoich listach, stwierdzając, że jeśli Tate jest Morfeuszem, to ona jest wyrocznią, która mówi mu, że odkryje w Matrixie Jedynego o niezwykłych zdolnościach, który może powstrzymać wojnę maszyn.

Tate zamieściła również na Twitterze fragment listu od kobiety, która wyznała swoją miłość do byłego kickboxera:

„Nie musisz mnie znać, żebym cię kochał. To boli moją duszę wiedzieć, gdzie jesteś. Nie ma światła bez ciemności. Będę twoim światłem, mieć wiele rzeczy, których nie ma nikt inny. Łącznie z moim sercem.

Sprawdź następującego tweeta:

„Nie musisz mnie znać, żebym cię kochał.

Boli mnie serce, gdy wiem, gdzie jesteś

Nie ma światła bez ciemności

Będę twoim światłem

Pamiętaj, że jesteś wyjątkowym człowiekiem na tej planecie, masz wiele rzeczy, których nie ma nikt inny

Łącznie z moim sercem”. twitter.com/Cobratate/stat…

Jest taka kobieta z Polski, która pisze do mnie codziennie

Mówi, że jeśli ja jestem Morfeuszem, to ona jest Wyrocznią

Zapewnia mnie bez żadnych wątpliwości

Że beze mnie następne pokolenie ludzi będzie stracone.

I ma najpiękniejsze pismo, jakie kiedykolwiek widziałem.


Sean O’Malley o poglądach Andrew Tate’a na feminizm

W świetle kontrowersyjnych wypowiedzi Andrew Tate’a na temat kobiet i feminizmu, niedawno zabrał głos w tej sprawie Sean O’Malley. O’Malley uważa, że ​​niektóre z bardziej skrajnych przekonań Tate’a zostały źle zinterpretowane.

O’Malley poznała Tate i zrobiła z nią podcast podczas podróży do Abu Zabi na UFC 280 w zeszłym roku. Mówiąc o ostatnim odcinku Pokaz BROMALLEY„cukier” powiedział:

„Wiele dziewczyn słucha od razu [Andrew Tate] i obrażanie się i obrona… Te dziewczyny zamknij się i słuchaj, co on mówi. Ponieważ wiele z tego, co opisuje, to sposób myślenia mężczyzny, czy ci się to podoba, czy nie”.

Sprawdź komentarze Seana O’Malleya poniżej (29:00):

READ  Lisa Montell, aktorka „Świata bez końca” i wielu telewizyjnych westernów, zmarła w wieku 89 lat

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *