Connect with us

technologia

Czarny piątek 2020: AirPods Pro osiągają najniższą cenę w historii [Updated]

Published

on

Czarny piątek rozpoczął się w tym tygodniu i jedna z pierwszych dużych sprzedaży AirPods Pro jest już dostępna w Walmart. Możesz znaleźć tę ofertę poniżej, wraz z innymi solidnymi rabatami na zwykłe AirPods.

Uwaga: MacRumors jest partnerem niektórych z tych dostawców. Gdy klikniesz łącze i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką płatność, która pomoże nam w utrzymaniu witryny w dobrym stanie.

AirPods Pro

Aktualizować: Wal-Mart jest teraz niedostępny AirPods Pro za 169 USD, ale Amazon tak nadal ma to za 199 dolarówco pozostaje solidną zniżką w wysokości 50 USD.

Możesz dostać słuchawki bluetooth do 169,00 $Po pierwotnej cenie 249,00 USD, co oznacza oszczędność 80 USD i najniższą cenę, jaką kiedykolwiek widzieliśmy dla AirPods Pro.

Walmart oferuje bezpłatną dostawę w ciągu dwóch dni. Niektóre produkty obsługują odbiór w sklepie. Oprócz AirPods Pro, dziś wieczorem w Walmart pojawiły się niektóre oferty z okazji Czarnego Piątku, odkąd sprzedawca oficjalnie rozpoczął sprzedaż online o 19:00 czasu wschodniego. Aby zapoznać się z przeglądem najlepszych ofert Walmart w Czarny piątek, odwiedź nasz post na temat sprzedawcy.

Jeśli chodzi o sprzedaż AirPods Pro w Czarny piątek, ta sprzedaż Walmart i Amazon wygląda na najlepszą w tym tygodniu. Widzieliśmy zniżki na słuchawki ANC do około 199,99 USD. To była typowa cena dyskontowa w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale nic nie jest tak dobre, jak ta cena 169,00 USD.

AirPods

Bądź na bieżąco z najlepszymi rabatami na produkty i akcesoria Apple w tym tygodniu w naszej dedykowanej sekcji Podsumowanie Czarnego Piątku.

READ  Microsoft Flight Simulator otrzymuje ważną aktualizację w USA w samą porę na Święto Dziękczynienia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *