Connect with us

Zabawa

Cyberpunk 2077 okazał się „flopem”, gdy Sony pobrało grę z PlayStation Store

Published

on

Sony usunęło Cyberpunk 2077 ze swojego sklepu PlayStation po powszechnych skargach na usterki w futurystycznej grze wideo.

Sony Interactive Entertainment, dział gier japońskiego giganta technologicznego, ogłosił w czwartek wieczorem, że usunęła grę ze swojego cyfrowego sklepu „do odwołania”.

Firma utworzyła również formularz online, za pomocą którego gracze mogą żądać zwrotu pieniędzy za grę Cyberpunk CD dewelopera Projekt Red powiedział, że rozwiąże następujące problemy z problemami nękającymi tytuł od czasu jego premiery w zeszłym tygodniu.

POWIĄZANE: Przepraszamy, zwrot pieniędzy za grę „śmieci”

POWIĄZANE: „Śmieci”: Złość z powodu długo oczekiwanej gry

Firma Sony Interactive Entertainment dąży do zapewnienia wysokiego poziomu satysfakcji klientów. Dlatego oferujemy pełny zwrot pieniędzy wszystkim graczom, którzy dokonali zakupu Cyberpunk 2077 za pośrednictwem PlayStation Store ”- mówi firma powiedział na swojej stronie internetowejDodanie procesu zwrotu może się różnić w zależności od metody płatności kupującego i instytucji finansowej.

W oświadczeniu w piątek CD Projekt Red powiedział, że wcześniej odbyła się dyskusja z PlayStation Cyberpunk został wyrwany ze sklepu. Jednak firma Sony nie odpowiedziała od razu na e-mail z prośbą o dodatkowe informacje o tym, dlaczego gra została przerwana i kiedy może powrócić.

„Ciężko pracujemy, aby to się stało Cyberpunk 2077 jak najszybciej wróć do PlayStation Store. ” Powiedział CD Projekt Redi zauważa, że ​​fizyczne kopie gry są nadal dostępne w sklepach i online.

POŁĄCZONY: Walcz o pilną korektę dla nowej gry

Usunięcie gry z PlayStation Store było kolejnym ciosem dla CD Projekt, polskiej firmy, która huczała przez osiem lat Cyberpunk 2077 tylko po to, żeby zobaczyć, jak się rozbija i spala.

Akcje spółki na warszawskiej giełdzie spadły w piątek o godzinie 11:03 o 12 proc. Do 271,40 zł, czyli 74,14 dolara.

READ  Fundusz Kultury. Ogromne pieniądze dla artystów. Piotr Gliński tłumaczy

Podczas gdy wczesne recenzje wskazywały, że RPG z otwartym światem działało przyzwoicie na komputerach PC i nowych systemach PlayStation 5 i Xbox Series X, gracze narzekali, że na starszych konsolach Xbox One i PlayStation 4 jest „całkowicie zepsuty”. być.

Według graczy udostępnione filmy CD Projekt Red przeprosił za problemy, przyznając, że „powinien był poświęcić więcej uwagi” poprawie wydajności gry na starszych konsolach, ponieważ był to pojazd, który przejeżdżał przez ściany i postacie o rozmytych twarzach.

Gracze, którzy czekali osiem lat na grę, nazywają to teraz „flopem”.

Sony nie odpowiedział od razu na e-mail z pytaniem, dlaczego zdecydował się wyciągnąć Cyberpunk z PlayStation Store i kiedy gra może powrócić.

Nie jest też pewne, czy Microsoft pobierze tytuł ze swojego sklepu Xbox w podobny sposób. Ani Microsoft, ani CD Projekt Red od razu nie odpowiedzieli na prośby o komentarze.

Ten artykuł pierwotnie pojawił się w New York Post i został przedrukowany za zgodą

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *