Connect with us

technologia

Cortana nie żyje dzisiaj na Androidzie i iOS

Published

on

Ilustracja do artykułu zatytułowanego Cortana is Dead on Android i iOS Today

zdjęcie:: Justin Sullivan / Getty Images ((Getty Images)

Zwykle 1 kwietnia to dzień żartów i psikusów, ale w tym roku też jest taki dzień Rodzaj pogrzebu: śmierć Cortany na urządzeniach mobilnych.

Dalej Decyzja Microsoftu o zamknięciu Cortany na inteligentnych głośnikach, włączając Harman Zadzwoń do Kardon Na początku tego roku Microsoft obsługuje teraz aplikację Cortana na urządzeniach z Androidem i iOS.

Od wczoraj 31 marca Firma Microsoft nie będzie już obsługiwać aplikacji Cortana. Oznacza to, że takie rzeczy jak przypomnienia i listy przestały działać w aplikacji Cortana, mimo że Microsoft powiedział, że tak Dostęp do tych funkcji można nadal uzyskać za pomocą Cortany na komputerze z systemem Windows. FA.lub każdy, kto w dużym stopniu polegał na Cortanie w celu śledzenia list i zadań, elementy te zostaną również zsynchronizowane automatycznieced z Zadania Microsoftu. App, dzięki czemu nadal możesz zarządzać nimi na urządzeniu mobilnym.

W.Chociaż Microsoft obsługuje Cortanę na wielu urządzeniach, firma tego nie zabija Cortana ogólnie. Zamiast tego Microsoft pomijać użyj jako cyfrowy, uniwersalny asystent i zmień Cortanę w bardziej ukierunkowane narzędzie zwiększające produktywność, chociaż nie widzieliśmy, jak to naprawdę wygląda.

Microsoft powiedział Wsparcie dla aktualnej wersji Cortany na oryginalnych słuchawkach Surface zostanie usunięte jeszcze w tym roku i wymień Jest to nowa wersja Cortany, do której można uzyskać dostęp za pośrednictwem programu Outlook. Możesz więc nadal używać poleceń głosowych, aby poprosić Cortanę o sprawdzenie kalendarza lub Twoje e-maile z funkcją „Odtwórz moje e-maile”. Ta nowa produktywnośćSpecjalna wersja Cortany będzie dostępna dla Surface Headphones oraz Surface Headphones i Surface Earbuds drugiej generacji.

Niestety, dla asystenta AI, o którym kiedyś sądzono, że rywalizuje z Siri i asystentem Google i marzy o zasilaniu głośników, inteligentnych wyświetlaczy i innych urządzeń, Cortana po prostu nie wydaje się konkurować z asystentami Apple lub Google a teraz kręci się wokół drugiego życia jako asystent Zaprojektowany, aby lepiej obsługiwać ofertę biznesową i korporacyjną firmy Microsoft. Może to promocja. Osobiście mam tylko nadzieję, że Cortana nie stanie się kiedyś drugą premierą Clippy’ego.

READ  SaGa Frontier Remastered rusza 15 kwietnia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *