Connect with us

Zabawa

„Cobra Kai” sezon 5: ujawniono datę premiery i ekscytujące zwroty akcji

Published

on

„Cobra Kai” to jeden z najchętniej oglądanych do tej pory dramatów o sztukach walki na Netflix. Każdy sezon zawiera inne zwroty akcji, które angażują publiczność.

Serwis streamingowy Netflix w końcu ogłosił, że sezon 5 „Cobra Kai” zostanie wydany w przyszłym miesiącu i że powróci były złoczyńca Karate Kid.

Fani zastanawiają się teraz, jaka będzie rola tego złoczyńcy Karate Kid, zwłaszcza po tym, co wydarzyło się w sezonie 4, kiedy Daniel i Johnny odłożyli na bok swoje różnice.

PRZECZYTAJ TAKŻE: „John Wick 4”: najdłuższy czas trwania, ile minut trwa nowa kontynuacja?

Cobra Kai Season 5 powraca do Netflix z ekscytującymi zwrotami akcji. (Zdjęcie: Netflix)

Tymczasem, pomimo masowego anulowania niektórych programów w serwisie Netflix, „Cobra Kai” nadal dostarcza unikalne i wysokiej jakości treści. Oznacza to, że seria spełniła standardy serwisu streamingowego.

W ostatnim artykule w IGN Azja Południowo-Wschodnia, Cobra Kai sezon 5 zostanie wydany 9 września 2022 roku. Nie ma dokładnej godziny w dniu premiery, ale podobnie jak w przypadku innych programów, będą późniejsze ogłoszenia ze względu na różne strefy czasowe.

Dodatkowo, będzie to ekscytujący sezon, ponieważ były złoczyńca Karate Kid Mike Barnes powróci w sezonie 3, zgodnie z artykułem opublikowanym w komiczny. Nie jest jednak jasne, czy jego rolą będzie sojusznik czy wróg Daniela i Johnny’ego.

Z drugiej strony producenci wykonawczy Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg powiedzieli w oświadczeniu: „Podczas gdy Terry Silver wzywa kilku starych przyjaciół, by udusili Dolinę, Daniel i Johnny będą potrzebować wszelkiej pomocy, jaką mogą uzyskać”. zatrzymać Cobra Kai.

Ten sezon jest z pewnością ekscytujący, a przede wszystkim pełen zwrotów akcji. Oczekuje się, że ponownie przyciągnie to uwagę publiczności, a być może nawet poprawi sezon.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: „Sezon 2 barbarzyńców”: Netflix potwierdza datę premiery, możliwy DZIAŁEK

READ  Błażej Król u Wojewódzki. Opisał go jako „polską wersję Dawida Podsiad³a”.
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.