Connect with us

Zabawa

Co na razie wiemy o polskim hitowym serialu

Published

on

Co na razie wiemy o polskim hitowym serialu

Sexify, doceniony przez krytyków polski serial komediowy o seksie dostępny w serwisie Netflix, zachwyca widzów od debiutu w kwietniu 2021 roku. Biorąc pod uwagę wyjątkowe założenia i fascynujące postacie, nic dziwnego, że widzowie domagają się więcej szczegółów na temat trzeciego sezonu Sexify. Oto krótkie podsumowanie tego, co wiemy do tej pory.

Co to jest Sexify?

Wyreżyserowany przez utalentowany duet Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski, Sexify podąża za trójką studentów – Natalią, Pauliną i Moniką. Trio zagłębia się w świat technologii, aby stworzyć aplikację o nazwie Sexify, której celem jest zrozumienie i poprawa kobiecej seksualności. Ich podróż nie zawsze przebiega gładko, ponieważ ich projekt i przyjaźnie zagrażają licznym przeszkodom.

Podsumowanie sezonów 1 i 2 Sexify

Zanim przejdziemy do potencjalnego trzeciego sezonu, podsumujmy, co wydarzyło się do tej pory. Sexify opowiada historię trójki studentów: Natalii, Pauliny i Moniki. Razem rozpoczęli przygodę tworzenia aplikacji o nazwie Sexify. Celem tej aplikacji było zbadanie kobiecej seksualności, ze szczególnym uwzględnieniem kobiecych orgazmów. Jednak ich podróż nie przebiegała gładko, ponieważ w pierwszych dwóch sezonach napotkali liczne wyzwania i przeszkody.

Pierwszy sezon Sexify miał premierę 29 kwietnia 2021 r., a drugi sezon trafił do kin 11 stycznia 2023 r. Obydwa sezony składały się z ośmiu odcinków, oferujących humor, dramat i wyjątkowe spojrzenie na kobiece przyjemności w polskim społeczeństwie.

Czego się spodziewać w sezonie 3 Sexify (jeśli tak się stanie)

Jaka jest więc tajemnica trzeciego sezonu? Cóż, to wciąż trochę zagadkowe. Zakończenie drugiego sezonu Sexify pozostawiło fanów z pytaniami i spekulacjami. Finał sezonu przyniósł znaczący rozwój, a Natalia i Adam zbliżyli się do siebie i zwiastowali nowy początek. Ale co dokładnie Natalia planuje dalej? Czy będzie to kolejna przełomowa aplikacja, która zrewolucjonizuje kobiecą przyjemność w Polsce? A może pojawia się coś zupełnie innego?

READ  Rachel Zegler jest gotowa spróbować czegoś nowego

Fabuła pierwszych dwóch sezonów została starannie powiązana, co sprawia, że ​​zastanawiamy się, czy trzeci sezon w ogóle wchodzi w grę. Być może historia osiągnęła swój ostateczny punkt kulminacyjny, a my wtedy nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy. Nadzieji jednak nie można stracić, gdyż Netflix oficjalnie nie potwierdził losów serialu.

Kogo można się spodziewać w trzecim sezonie Sexify

Jeśli Sexify powróci z trzecim sezonem, prawdopodobnie możemy spodziewać się powrotu kluczowych członków obsady, którzy ożywili postacie:

Aleksandra Skraba (jako Natalia Dumała), Maria Sobocińska (jako Paulina Malinowska), Sandra Drzymalska (jako Monika Nowicka), Małgorzata Foremniak (jako Joanna Nowicka), Cezary Pazura (jako Marek Nowicki), Zbigniew Zamachowski (jako Dziekan Krzysztof Maślak), Bartosz Gelner (jako Konrad), Piotr Pacek (jako Mariusz), Jan Wieteska (jako Adam), Sebastian Stankiewicz (jako Jabba), Kamil Wódka jako (Rafał Paluch „Kripol”), Edyta Torhan (jako matka Natalii), Magdalena Grąziowska (jako Lilith) i Wojciech Solarz (jako Krynicki).

Będziemy na bieżąco informować Was o polskim serialu Sexify. Bądź na bieżąco z Devdiscourse, aby uzyskać więcej informacji na temat seriali komediowych i filmów!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *