Connect with us

Sport

Cmil z South Range szuka tytułów państwowych | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Cmil z South Range szuka tytułów państwowych |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Raymond Cmil z Grega Macafee South Range trenuje z kolegą z drużyny Michaelem Markulinem podczas sesji treningowej na początku tego roku. Cmil jest jednym z ośmiu zapaśników z South Range rywalizujących w turnieju stanowym OHSAA State Wrestling Tournament.

Pod koniec ubiegłego roku Raymond Cmil z South Range zaczął odzyskiwać zaufanie.

Zawsze marzył o zdobyciu tytułu wrestlingu, ale po piątym miejscu jako junior, 132-funtowiec zaczął wierzyć, że jego marzenie może się spełnić.

Po zdobyciu swojego pierwszego tytułu okręgowego w zeszły weekend, Cmil wchodzi w ten weekend do stanowego turnieju OHSAA z dużą pewnością siebie i jest gotowy na kolejny krok.

„Pokonanie dzieciaka, który w zeszłym roku zajął trzecie miejsce, a następnie pokonanie innego wysoko w rankingu dzieciaka w zeszły weekend daje mi dużo pewności, że jestem w stanie wyjść tam i walczyć o tytuł stanowy w ten weekend”. powiedział cmil. „To był prawdopodobnie największy turniej, jaki osobiście wygrałem, więc dał mi sporo pewności siebie na ten weekend”.

Po przeprowadzce z Boardman do South Range przed pierwszym rokiem, Cmil powiedział, że zrobił duży krok jako zapaśnik i wiele z tego ma związek z kolegami z drużyny, których ma ze sobą w pokoju. W sumie Raiders wysyłają osiem stanowych kwalifikatorów, w tym Michaela Markulina, Jacoba Richardsona, Logana Cormella, Huntera Newella, Jake’a Starkeya, Claytona Kramera i Chrisa Colucci. Cmil, który zaangażował się w zapasy w Virginia Military Institute, powiedział, że wszyscy pomogli mu zostać zapaśnikiem, jakim jest.

„To było dla mnie wszystko” powiedział cmil. „Mieć 25 osób, które codziennie mnie popychają i do których mogę się udać, gdy mam ciężki trening lub gdy czegoś potrzebuję. Trenerzy i moi koledzy z drużyny przenieśli moje zapasy na wyższy poziom i im zawdzięczam cały swój sukces. Myślę, że to naprawdę zmieniło moją karierę zapaśniczą.

READ  Dziedzictwo Keishany Washington jako jednej z najlepszych koszykarek Drexel ugruntowało się wraz z jej przejściem na emeryturę

Z ogólnym rekordem 38-1 w tym sezonie, Cmil zrobił wiele rzeczy dobrze i powiedział, że jego gra w stójce doprowadziła do wielu osiągnięć w tym sezonie, ale także stara się skupić na tym, co może kontrolować.

„Starałem się po prostu skupić na sobie, a nie na facetach, z którymi się zmagam”. powiedział cmil. „Chcę po prostu wyjść i walczyć o zwycięstwo, a nie walczyć, żeby nie przegrać. Chcę tylko kontrolować grę i być agresywnym i myślę, że jeśli to zrobię, będę w stanie pokonać każdego”.

Cmil rozpocznie swój turniej od zmierzenia się z Joeyem Manleyem (29-13) z Otsego w pierwszej rundzie turnieju w piątek. Ale w tym momencie sezonu pozostało 16 najlepszych zapaśników w stanie, a Cmil wierzy, że każdy może pokonać każdego, więc w każdym meczu skupia się tylko na tym, kto jest naprzeciwko niego.

„Nie przychodzisz przypadkowo na turniej stanowy, więc wszystkie te dzieciaki będą dobre”. powiedział cmil. „Więc po prostu wyjdę tam, położę palec u nogi na linie i będę walczył z każdym, kto postawi palec na linie naprzeciwko mnie”.

„To mój ostatni turniej w szkole średniej w ten weekend, więc po prostu pozwolę temu lecieć i jeszcze raz dam z siebie wszystko”.

Wraz z zapaśnikami z South Range, 10 innych zapaśników Mahoning Valley zakwalifikowało się do turnieju stanowego w ten weekend, a sześciu zdobyło alternatywne miejsca po zajęciu piątego miejsca w swoich kategoriach wagowych w odpowiednich turniejach okręgowych.

Landen Duncan z Chalker był jedynym innym zapaśnikiem Mahoning Valley, który zdobył tytuł okręgowy, wygrywając w zeszły weekend kategorię wagową 120 funtów.

Sean O’Horo jest jedynym przedstawicielem Boardman, a Tyler Lintner i Jacob Ferguson z Austintown Fitch również otrzymali automatyczne oferty. David Shannon i Aric Smith, również z Fitch, zajęli 5 miejsce w turnieju okręgowym i zostali wymienieni jako rezerwowi.

READ  Kylian Mbappe i Robert Lewandowski zgłaszają obawy dotyczące propozycji na dwuletnie mistrzostwa świata w piłce nożnej | Wiadomości piłkarskie

Tyler i Jimmy Scharrer z Canfield zajęli 4. miejsce w turniejach okręgowych, aby zapewnić sobie miejsce w turnieju stanowym, podczas gdy kolega z drużyny Caden Kohut zajął 5. miejsce. Polak Dillon Smith również zajął trzecie miejsce, zapewniając sobie miejsce w turnieju w ten weekend.

Howland wagi ciężkiej Gage Gibson zajął 2. miejsce w turnieju okręgowym, podczas gdy koledzy z drużyny Adam Heckman i Carter Mock zajęli 5. miejsce.

Dom Leone z Liberty i Owen McDevitt z Jackson-Milton również automatycznie zakwalifikowali się do turnieju po walce o trzecie miejsce z wagą 113 funtów.

Zapasy rozpoczną się dziś po południu o 15:00 w Schottenstein Center w Ohio i będą trwały przez cały weekend z pięcioma oddzielnymi sesjami. Sesja 2 zaczyna się o 10:00 w sobotę, a Sesja 4 zaczyna się o 10:00 w niedzielę. Rozgrywki mistrzowskie rozpoczynają się w niedzielę po paradzie mistrzowskiej o godz.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *