Connect with us

Sport

Clarissa Jean Mittel, 1939-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

STRUTHERS – Clarissa Jean Means, 82 lata, zmarła w piątek wieczorem, 29 lipca 2022 r., w Domu Opieki Maplecrest w Struthers.

Clarissa urodziła się w Brookfield 2 września 1939 roku jako córka Franka i Sary Dilley Hughes. Była dożywotnią mieszkanką okolicy.

Clarissa była oddaną gospodynią domową, a także kelnerką w okolicznych restauracjach, w tym Golden Platter w Hubbard i Olive Garden w Boardman. Przez kilka lat pracowała również jako zbieracz dla American Church Envelopes w Boardman. Kiedy jej dzieci były małe, Clarissa była doradcą 4H. Lubiła spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z córką Dianą.

Clarissa pozostawiła córkę Dianę L. Means of Boardman; ich syn Larry (Chris) Means Jr. z Boardman; pięcioro wnucząt, Monica Jones Myers z Struthers, Leeann (Vince) Argiro z Polski, William Dean (Sabrina) Richards z Warren, Lloyd Richards z Gilbert w Arizonie i Albert (Amanda) Richards z Petersburga; 15 prawnuków; praprawnuk; i brat Keith Raymond z Coitsville.

Wraz z ojcem Frankiem i matką Sarah, Clarissa została poprzedzona śmiercią przez jej ojczyma Alberta Raymonda; córka Kim D. Jones; prawnuk; oraz dwie siostry, Bonnie Lisowski i Priscilla Kester.

Na prośbę Clarissy nie będzie godzin konsultacji ani usług pogrzebowych.

Przygotowania prowadzi Dom Pogrzebowy Cunningham-Becker, 270 N. Main St., Polska.

Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Clarissy.

(specjalna wskazówka)

READ  Obiena brakuje narodowego znaku i zdobywa brązowy medal w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.