Connect with us

technologia

Chromecast z ofertą Google TV dla Kanady dodaje bezpłatny Netflix

Published

on

Zostało nam mniej niż 24 godziny Uruchom Night In i już widziałem kilka przecieków w ostatniej chwili. Najnowsze pochodzi z kanadyjskiego sklepu Google, w którym dziś wieczorem krótko ujawniono, w jaki sposób Chromecast z kupującymi Google TV w tym kraju otrzyma Netflix za darmo przez sześć miesięcy.

Użytkownik Reddit odkryty niezapowiedziany Chromecast z Google TV w kanadyjskim Google Store Oferta specjalna Strona. Otrzymujemy kolejny widok nadchodzącego klucza sprzętowego do przesyłania strumieniowego i pilota głosowego w kolorze białym. Kosztuje 69 dolarów CAD w porównaniu do 49 dolarów w USA. Dla porównania Chromecast Ultra kosztuje 69 USD w USA i 90 USD w Kanadzie.

Bardziej interesujący jest jednak sposób, w jaki uzyskujesz „6 miesięcy Netflix” z kwalifikacją zarówno nowych, jak i obecnych subskrybentów. Zgodnie z drobnym drukiem przed usunięciem, jest to „standardowy” plan, który umożliwia przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości 1080p na dwóch ekranach jednocześnie, co kosztuje 12,99 USD w USA. Poniższe warunki stanowią, że otrzymasz sześć miesięcy bezpłatnej usługi, o ile robisz zakupy przed 31 grudnia 2021 r.

To znacząca oferta, która zasadniczo opłaca się w przypadku nowego Chromecasta. Dołączony pilot ma specjalny przycisk (obok YouTube), którym można uruchomić popularną usługę przesyłania strumieniowego.

Od tego czasu Google usunął Chromecasta z usługą Google TV, która reklamuje Netflix. Prawdopodobnie było to wczesne ujawnienie ze strony Google Store, ale może to być po prostu wczesna kopia marketingowa, która zmieniła się od tego czasu. Możliwe, że ta oferta jest dostępna tylko dla urządzeń zakupionych w Google Store. Byłby to fenomenalny bodziec do bezpośredniego zakupu.

Nie wiadomo również, czy inny kraj otrzyma tę samą sześciomiesięczną ofertę. Ci, którym udało się złapać nowego Chromecasta na wczesnym etapie w Stanach Zjednoczonych, nie otrzymali żadnej literatury ani wiadomości dotyczących tej umowy. Oczywiście wszyscy kupili od dostawców zewnętrznych.

Kwalifikujący się Chromecast z zakupami Google TV w Google Store między 30.09.2020 a 31.12.2021 obejmuje 6-miesięczny plan na 2 ekrany w ramach planu Netflix Standard Streaming (aktualna łączna wartość 83,94 USD). Oferta dotyczy tylko następujących pozycji, do wyczerpania zapasów iw zależności od dostępności: GA02764-CA, GA02765-CA, GA02766-CA. Maksymalnie 3 na klienta / konto Google. Jeśli zwrócisz urządzenie w okresie zwrotu i wykorzystałeś już ofertę Netflix, otrzymasz zwrot 69,99 USD (koszt urządzenia Chromecast). Jeśli zwrócisz urządzenie w dozwolonym okresie zwrotu i nie wykorzystasz oferty Netflix, otrzymasz zwrot pełnej kwoty. Aby skorzystać z oferty Netflix, klienci muszą skonfigurować kwalifikującego się Chromecasta z urządzeniem Google TV i postępować zgodnie z instrukcjami, aby zastosować wartość oferty do konta Netflix do 01.03.2022. Dostępne dla nowych i obecnych subskrybentów Netflix. Nie podlega wymianie ani zwrotowi na gotówkę i nie podlega wymianie. Wartość oferty można zastosować do innego planu przesyłania strumieniowego Netflix na tym samym koncie. Wymiana w ten sposób może zmienić czas trwania oferty. Zmiany w planach cenowych Netflix i czas trwania wartości oferty można wprowadzać proporcjonalnie. Urządzenie zgodne z serwisem Netflix (produkowane i sprzedawane osobno) oraz szerokopasmowe połączenie internetowe muszą pojawić się natychmiast. Widzieć www.netflix.com/termsofuse. Więcej informacji o korzystaniu z oferty Netflix znajdziesz na g.co/cast/netflix. Oferta podlega obowiązującemu prawu i będzie nieważna, jeśli zostanie zabroniona.


Więcej informacji można znaleźć w 9to5Google w YouTube:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *